Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

Návštěvník omicron

to omicron: aby namlsaly ty co nemaji HD, ze kdyby meli HD tak to vidi kvalitnej mozna..u upc nikdy nevi s:-)

To by tedy byla pekna blbost, kdyby to tak bylo, smysl jakehokoliv propagacniho HD programu je logicky v tom, ze se snazi "polapit" majitele HD televizoru, aby si poridili nejake ty placene HD kanaly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to jedno velké achjo...mě by zajímalo, kdo ty programy vybírá, ty lidi bych chtěl fakt vidět...Francouzskej program a golf...to je zdar :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HD+, Prima HD, Golf Channel a France 24.

Mně se tyto programy v Hodoníně automaticky nenaladily. Zatím se tak stalo vždy. Jedná se skutečně o celostátní pokrytí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na tyhle poady každej čekal... třeba já se hrozně těšil na BRNO TV :))) nevíte někdo jak mazat kanály, který mě zasírají sttobox ? Zachvilku to bude jak na satelitu z 1000 programu se dá koukat na 20cet. Jako ta editace by fakt bodla asi bych tak 50 % vymazal hned :cry::cry::cry::cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udělej si favoritní skupinu, mazání programu nejspíše zrušili schválně. Programy v muxech se mohou měnit a pak by asi vznikaly problémy s nenaladěnými programy ....

Pokud si uděláš svou favoritní skupinu tak máš vystaráno

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To taky jde, ale stanice , který jsou tam jen do počtu bych raději vymazal. UPC se dalo cestou kvantity. Tento nový multuplex mě osobně nepřinesl nic. Prima HD je dobry vtip :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HD+, Prima HD, Golf Channel a France 24.

Mně se tyto programy v Hodoníně automaticky nenaladily. Zatím se tak stalo vždy. Jedná se skutečně o celostátní pokrytí?

No, na automatické ladění bych nespoléhal. Proveďte manuální ladění a tyto programy určitě budete mít. Jsem také z Hodonína a mám je.

Jo a Golf Channel je na pozici původní Fashion TV, která se přesunula na novou pozici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...