Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

No výborně. Místo toho, aby přidávali nové kanály, tak ještě budou ubírat. A navíc jeden z kanálů, kvůli kterému jsem digitál pořizoval. Děkuji pěkně. Proč radši nezruší opravdové kraviny jako Zone Romantika nebo Fashion TV. Nevěřím že jsou tyhle kraviny oblíbenější než Motors TV. Jsem naštvaný a budu žádat kompenzaci!!!

 

Zajímavé, mně to ale nijak extra nevadí...

 

Fashion TV a Zone Romantica jsou určitě sledovanější, než Motors TV, to se s vámi vsadím. Narozdíl od Motors TV jsou česky a myslím, že více lidí zajímá móda a telenovely, než motokáry, motorky nebo rallye. Když podobné věci nabízí Sport5, plus něco navíc a k tomu v češtině, není se moc čemu divit, že Motors TV jde pryč.

 

Jo, je možná škoda vidět, že nějaký kanál z nabídky mizí, ale co se dá dělat. Pokud přijde nějaký hodnotnější sportovní kanál (ESPN, ESPN Classic, ESPN America HD, Eurosport 2 HD), bude to jen dobře.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Jacku, pokud věříš tomu, že to UPC nahradí sportovním kanálem, tak jen obdivuji tvou naivitu a divím se, že jsi se za těch 15 let, po které jsi údajne zákazníkem UPC, ještě o UPC nic nenaučil.

A Sport 5 nabízí co? Kromě Nascar, DTM a jejich doprovodných soutěží a WRC nenabízí nic a na dalších sportovních kanálech je to také pro fanoušky kvalitního motorsportu bída s nouzí. Na Motors TV je kvalitní motorsport který jinde není. Pokud ho UPC opravdu zruší (zatím se tak nestalo), budu po nich chtít výraznou kompenzaci za tuto ztrátu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No výborně. Místo toho, aby přidávali nové kanály, tak ještě budou ubírat. A navíc jeden z kanálů, kvůli kterému jsem digitál pořizoval. Děkuji pěkně. Proč radši nezruší opravdové kraviny jako Zone Romantika nebo Fashion TV. Nevěřím že jsou tyhle kraviny oblíbenější než Motors TV. Jsem naštvaný a budu žádat kompenzaci!!!

A co by jsi si představoval za kompenzaci?

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Společnost UPC oznamuje, že během dneška ukončí ve svých kabelových sítích vysílání francouzského motoristického televizního kanálu Motors TV.

 

Vyhodnocení programové skladby, které UPC u své digitální televize pravidelně provádí, totiž ukázalo, že pozornost zájemců o motoristické dění se téměř zcela přesunula ve prospěch české televizní stanice Sport 5. Ta je zaměřena obdobně jako Motors TV. Oproti její programové nabídce však přináší pořady lépe uzpůsobené domácímu divákovi a navíc s českými komentátory.

 

Pozice po Motors TV zůstává rezervována pro program, který bude společností vybrán v rámci dalšího pravidelného hodnocení programové skladby jako divácky zajímavý.

 

Zajímavé je že záložka i název v odkazu zahrnuje i FLN :wink:http://www.upc.cz/televize/novinky/fln- ... 44555.html

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Jacku, pokud věříš tomu, že to UPC nahradí sportovním kanálem, tak jen obdivuji tvou naivitu a divím se, že jsi se za těch 15 let, po které jsi údajne zákazníkem UPC, ještě o UPC nic nenaučil.

A Sport 5 nabízí co? Kromě Nascar, DTM a jejich doprovodných soutěží a WRC nenabízí nic a na dalších sportovních kanálech je to také pro fanoušky kvalitního motorsportu bída s nouzí. Na Motors TV je kvalitní motorsport který jinde není. Pokud ho UPC opravdu zruší (zatím se tak nestalo), budu po nich chtít výraznou kompenzaci za tuto ztrátu!

tak nevím,kdo je naivnější,jestli ty nebo Jack.To už upc zařadí nějaký sportovní kanál jmenovaný Jackem,než to,že by ti upc mělo platit nějakou kompenzaci za to,že vyřadily jeden kanál.

Proč si se nepodivoval nad tím,když upc přidávalo nové programy a nezdražovalo se,Nebo si jim platil dobrovolně něco navíc za to,že se nabídka obohatila třeba za balíček programů od Discovery?

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co by jsi si představoval za kompenzaci?

Buď kanál stejné kvality a zaměření (např. americký Speed by se mi líbil), nebo finanční slevu z ceny balíčku Plus, jehož byla Motors TV součástí. Uvdíme co mi UPC nabídne, ale rozhodně ve chvíli, kdy tenhle kanál zmizí, tak jim píšu.

 

A když už to Namec nakousl, tak co se letos přidávalo rozumného? Nat Geo Wil a Music a Discovery kanály. Nic jiného z letošního přídělu nových kanálu nestojí za řeč. A to co stojí je součástí speciálního balíčku Plus, který pokud si neplatíte, tak stejně máte smůlu. Takže tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naopak já bych počítal cenu balíčku plus jinak :wink: Vzal bych to co bylo původně poměrnou částí bych odečetl Motors Tv a přičetl Discovery kanály. :wink:

 

+ jedna citace z VOP se kterými PN souhlasil podpisem smlouvy

 

2.3 Aktuální specifikace služeb a informace o doplňkových službách jsou uveřejňovány na
internetových stránkách Poskytovatele www.upc.cz a v Klientském centru; specifikace Služeb
je součástí Všeobecných podmínek. Poskytovatel je oprávněn jednostranně měnit programovou
nabídku služby přenosu rozhlasových a televizních signálů po kabelu.

 

Netvrdím že to není blbý že UPC odebralo kanál ale není snad potřeba dělat z toho konec světa ...

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže pokud si tohle řeknou všichni a nikdo si nebude stěžovat, tak si UPC bude dělat co chce a to přece my zákazníci nesmíme připustit, nesmíme být pasivní.

Před pár lety UPC v Hodoníně zrušilo STV1 v analogu a digitál tenkrát ještě nebyl. Mnoho lidí si stěžovalo, někteří dokonce kabelovku zcela zrušili a tak nakonec UPC pokorně vrátilo STV1 do nabídky. To je síla lidu.

Mimochodem, teď už Motors TV opravdu zmizel, takže jdu psát do UPC. Uvidíme co z nich vypadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...