Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Po přepnutí na UPC Express koukám, že tam byla upoutávka z Viasat Nature. Pokud to nebyl nějaký opravdu podivný omyl, tak si myslím, že máme odpověď na to, co bude místo Motors TV.

Nemůžu říct, že bych byl vyloženě zklamán, přiznám se, že jsem čekal nějakou vyloženou kravinu typu CCTV-9, kterým už UPC v minulosti vyhrožovalo, takže Viasat Nature, pokud je to pravda, je docela příjemné překvapení :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dinkylinky

Viasat Nature bych přivítal. Viasat History je super, Viasat Explorer není špatný program. Nicméně je to zvláštní způsob náhrady za sportovní kanál, a to přesto, že jsem se na něj nedíval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

To je dobrej postřeh. Ale ono jde hlavně o obsah. Je hodně smutné, když obchodního zástupce UPC nezajímá obsah (a co vlastně platící zákazníci chtějí), ale vidí jenom KUS. Prostě KUS za KUS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyby se upc vyplatilo ten program v nabídce nechat, tak by ho tam nechali, nemyslíš? oni tam snad mají nějaký grafy a čísla, tak by měli vědět, co dělaj a jakej to bude mít dopad... a když ne nebo pokud se spletou, přijdou o prachy, jednoduchý...

 

co se mě týká jako oz, je mi docela jedno, jestli když budu nabízet balíček plus, zmínim místo motors tv třeba ten viasat nature... když o to bude větší zájem, veme si ho víc lidí, když ne, tak ne :)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak se zeptám. Má někdo nějaké zákulisní informace jak to bude dnes večer s regiony na ČT24? Budou v digitálu? Nebo v analogu? A budou vůbec nebo si mám někde pujčit DVB-T settopbox, abych měl jistotu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se zeptám. Má někdo nějaké zákulisní informace jak to bude dnes večer s regiony na ČT24? Budou v digitálu? Nebo v analogu? A budou vůbec nebo si mám někde pujčit DVB-T settopbox, abych měl jistotu?

jistota bude 18 hodin :)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...