Přejít na obsah

malý počet naladěných programů


Návštěvník davson

Doporučené příspěvky

Návštěvník davson

Mám kabelovou televizi UPC.Koupil jsem si druhou televizi a objednal si ( přes eshop dvb-c) setobox s kartou UPC. Všechno jsem propojil, ale při automatickém vyhledávání programů se mi jich naladí málo. Pouze 67. Na druhé televizi ( setoboxu ) jich mám 99. Chybí mi tam například slovenské programy, Barandov, Animal planet apod. V dopise mi dokonce slibují, že po připojení tam budu mít na deset dní i programy jako HBO apod.Ty tam taky nejsou.

Taky mi to hlásí, že mám provést aktualizaci sowtvaru. Když to udělám, tak to píše, že aktualizace proběhla neúspěšně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník davson

Manuální vyhledávání jsem také neúspěšně zkusil. Jaký je tam kabel a rozdvojení nevím. Není to u mě doma, včera jsem to 4 hodiny neúspěšně ladil u mého staršího dědy. Televize jim kdysi propojoval technik UPC. Ten kabel možná bude starší, protože jsem si všiml, že má ještě takový ty silnější nažloutlý koncovky. Když jsem ale proměnil u televizorů ty setoboxy, tak mně to na té druhé televizi ukázalo všech 99 programů. Teď mě tak napadlo, co kdybych ho tam nechal, a na tom prvním televizoru s tím novým setoboxem zkusil vyhledat všechny programy a pak ho tam nechal..

A co se stane kdybych proměnil jenom ty karty v setoboxech ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník davson

Ale například ORF1 a ORF2 tam děda má a taky je to na symbolrate 5000.Tím "nastavit ručně" , myslíš spustit manuální vyhledávání ?

 

A co říkáš mému nápadu to naladit na jiném televizoru a pak dát setobox na ten televizor, na kterém to předtím nešlo.

A co ta výměna karet v setoboxech?

 

Múže být i špatně nastavený signál na televizoru ? Děda zmáčkl nějaké tlačítko, kde byl na výběr nějaké možnosti. Matně si pamatuji něco jako:

DTV

ATV

Audio

Video

Scart

 

Nastavil tam to DTV, ale někdy je na televizoru hláška "no signal",

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, pokud mas STB, tak se ti tech SR 5000 netyka.

 

STB vzdy naladi vsechny kanaly a pak podle tv nabidky budto jedou nebo jsou kodovane.

 

To ze ti druhy STB ukazal vsech 99 kanalu je spravne, ted je ale otazka jestli take vsechny pojedou, muzes na nem zkusit prepnout trba na ty slovaky a uvidis.

 

Take muzes dat manualni ladeni a rucne zadat konkreni kmitocet a SR chybejiciho muxu a podivat se jaky to ukazuje signal.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten kmitočet nejde navolit. Je tam natvrdo 170,5 ( 0...9 ).Tlačítko je zašedlé.

Ty rozbalovací šipky tam chybí.

Při nastavení ladění se nesmí vybrat země (nebo stát)! Ladění sice trvá dýl, ale naladí se všechny programy.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník davson

Teď jsem v práci tak se na to nemůžu podívat, ale nevzpomínám si, že by v tom nastavení ladění byla někde nabídka výběru země ( státu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník davson

Pomohl, mně tento postup :

a) vyměnil jsem setoboxy, ten nový jsem dal k televizi, na které je anténní rozdvojka

b) najednou mně byla nabídnuta aktualizace sowtveru a proběhla úspěšně

c) manuálním vyhledáním bylo nalezeno 97 televizních programů

d) jenom zbývající dva ( Filmbox HD a HBO HD ) jsem objevil na prvních dvou místech mezi nabídkou rozhlasových stanic ???

 

Nevím co z toho plyne ? Je možné, že je špatný koaxiální kabel od rozdvojky po setobox druhého televizoru ?

 

Nyní jsem to vyřešil, myslíte že bych měl kabel vyměnit ( třeba pro lepší kvalitu obrazu a možné pozdější ladění a úspěšnou aktualizaci ) ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...