Přejít na obsah

Eurosport2 česky


Návštěvník javira

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
Návštěvník Pajabrunn

Dnes okolo páté odpoledne byl na Eurosportu 2 fotbal z japonské ligy. V analogu mě jel český komentář! Ale v digitále byla jen angličtina. A na druhém kanále místo polštiny ticho. To se liší i verze mezi analogem a digitálem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Dnes okolo páté odpoledne byl na Eurosportu 2 fotbal z japonské ligy. V analogu mě jel český komentář! Ale v digitále byla jen angličtina. A na druhém kanále místo polštiny ticho. To se liší i verze mezi analogem a digitálem?

 

Já mám bohužel v analogu i v digitálu Eurosport 2 pouze v zahraniční verzi. Ale to, že jsi CZ verzi chytil v analogu svědčí nejspíš o tom, že ho naladila nějaká dobrá duše na vaší hlavní stanici a nebo to byl jen nějaký technický omyl. :)

Jinak se ale verze programů v analogu a digitálu lišit mohou. Příkladem jsou např. programy AXN a National Geographic, které jsou v digitálu v české verzi, ale v analogu u nás (Kralupy) stále ve verzi maďarské. Počítám, že vzhledem k tomu, že se i u nás v dohledné době chystá omezení analogu pouze na základní nabídku, tak se jim zřejmě už neoplatí, aby to přeladili i v tom analogu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Analogové DVD
V Lisni v analogu Eurosport2 nejede vubec, je tam jen cerna obrazovka.

Lisen ale jede na na byvale siti Karneval, ktera ma jinou HS, nez Kohoutky a Liskovec.

 

U nás v Líšni jede v analogu tak nějak zvláštně; na přenosné 50 Hz televizi s mírným rušením, ale dá se to sledovat, na 100 Hz sklu nekoukatelné (děj vidět). Je Eusp2 zakódovaný?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...