Přejít na obsah

Dva byty - pojede CA modul s jedné adresy na té druhé?


Návštěvník PetrS

Doporučené příspěvky

Návštěvník UPC-021

Taktéž potvrzuju. Můžeš to přenášet po celém česku. Signál je všude stejný. Jen si nejsem jistý, jestli kdybych přenesl STB z čech do moravy tak jestli "měsíční předplatné" se vysílá celoplošně a nebo regionálně. Každopádně jestli to je přenos v rámci města, tak bych si nedělal starosti.

Dokonce takto jde prý přenést i telefonní stanice a přípojka pro internet - jen tam kde se to přenáší musí být jedna z těchto služeb v provozu - kvůli filtrům v rozváděči.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník UPC-021

Já jsem kdysi četl nějakou kauzu, že někdo někomu odcizil modem a ve své domácnosti se na něj připojoval a prováděl nějaké protizákonné věci a policie samozřejmě šla po tom, komu byl ten modem ukraden - protože ten zloděj v podstatě používal jeho účet a jeho IP adresu.

Takže myslím, že přemístění v rámci sídliště by neměl být problém- tam UPC myslím nějak moc nepozná jestli je modem zapojen do zásuvky v prvním vchodě v bytě 13 a nebo ve vedlejším věžáku na patře 18 a bytě 139.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník St@nley

Koukám, že je tu již téma, které mě také zajímá.

 

Příklad:

Mám dvě bydliště, na jednom platím Internet + DIGI TV a na druhém platím Internet + Analog TV a od UPC mám 1x STB a 1xCA CONAX s kartou.

Dá se například STB přenést na druhé bydliště a připojit a pojede mi taky digitál (v bydlišti, kde platím pouze analog)?

 

V bydlišti, kde mám jen analog můžu naladit i digitál, ale je samozřejmě zakódovaný (naladil jsem asi 109programů (včetně rádií)). Když si přinesu CA kartu s modulem z druhého bydliště, půjde mi digitál??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To znamená, že pokud mám na jedné adrese nabídku Standard a na druhé Starter, tak budu chytat nabídku podle toho který STB se spárovanou kartou zapojím? Nebo jak to mám chápat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...