Přejít na obsah

Kolik set top boxu


Návštěvník petrmatula

Doporučené příspěvky

Přesně tak, jednalo se o individuální dohodu. Jelikož nemažu starou poštu, tak jsem jim poslal cca 2 roky starý e-mail, kde psali, že k digitální nabídce budu mít analogovou nabídku Klasik, tu už nějakou dobu nemáme, když zrušili nabídku Klasik.

 

Dohadoval jsem se s nimi, že se jedná o porušení smluvních podmínek, takže jsem handloval. Napřed nabízeli jen slevu o 3 STB nechtěli mluvit, pak že ano, ale budu platit dalších 90 Kč na což jsem nepřistoupil a poslední dohoda byla 3 STB na 1 rok za 1 Kč.

 

Takže máme doma 3 STB a pro upřesnění včera jsem požádal o změnu na nabídku SUPERME, takže mi ji nabídli za 888 Kč a k tomu bych měl mít 3 STB po dobu 1 roku za 2 Kč. Což nezní špatně.

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, nepřehledný HD box
  • Frýdek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Ani jsem to sem tak doslovně psát nechtěl.

Měl jsem totiž v úmyslu udělat totéž. :)

To že se mi Klasik smrskl na 14 kanálů, mi na ostatních analogických zařízeních docela vadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

KOCOUR:

Taky nejsem přímo MHD (tramvaj), ale i těch 150 Kč (1800 ročně) umím "utratit" s větším užitkem pro mne či někoho jiného. :)

Navíc jestli se nepletu, tak jsi to byl ty, kdo se tu rozčiloval, že po něm ti "ŠMEJDI" chtějí 150 Kč měsíčně.

Tak si rozmysli, jestli budeš nadávat kvůli něčemu co máš "u pr..le" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník gloom

Asi hloupý dotaz, ale rád bych se zeptal.

Doma mám dtv od upc s stb a příští měsíc jsem nucen hlídat byt rodičům kvůli rekonstrukci, ale Ti mají od upc jen internet. A otázka zní. Bude mi má stb fungovat u nich doma nebo mám smůlu?

Na stránkách UPC jsou FAQ a tam je otázka:

Je možné přestěhovat STB na jinou adresu?

odpověď

STB je možné přestěhovat kamkoliv v rámci sítě UPC za podmínky, že je tato napojena na digitální hlavní stanici. Na rozdíl od internetu, kde je při změně adresy zapotřebí změnit IP adresy, u digitálu to nutné není.

 

Pochopil jsem tedy správně, že by mi tam tedy televize měla hrát?

V domě se dá objednat DTV jen rodiče ji nemají.

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi hloupý dotaz, ale rád bych se zeptal.

Doma mám dtv od upc s stb a příští měsíc jsem nucen hlídat byt rodičům kvůli rekonstrukci, ale Ti mají od upc jen internet. A otázka zní. Bude mi má stb fungovat u nich doma nebo mám smůlu?

Na stránkách UPC jsou FAQ a tam je otázka:

Je možné přestěhovat STB na jinou adresu?

odpověď

STB je možné přestěhovat kamkoliv v rámci sítě UPC za podmínky, že je tato napojena na digitální hlavní stanici. Na rozdíl od internetu, kde je při změně adresy zapotřebí změnit IP adresy, u digitálu to nutné není.

 

Pochopil jsem tedy správně, že by mi tam tedy televize měla hrát?

V domě se dá objednat DTV jen rodiče ji nemají.

Děkuji

Pokud nemají ani analogovou televizi tzn. že v rozvodný skříni bude TV odpojená a nic nepůjde :)

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...