Přejít na obsah

set top boxy se nevracejí?


Návštěvník UPC-021

Doporučené příspěvky

Návštěvník UPC-021

Já myslel že ano, je to i ve smlouvě. Jenže odkud se třeba na aukru berou ty dvr boxy? Dejte si vyhledat ukončené aukce a najde jich to hodně. Některé dokonce ještě s UPC kartou.

Napadají mě 3 možnosti: - kradené - UPC nechtělo vrátit - uživatel neví že to musí vrátit.

 

Dá se takový STB DVR vůbec dát do provozu když karta je spárovaná s STB?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Speedy

Pokud je set top box zapůjčen od UPC, tak by se vrátit měl. Jenže ona je možná ještě čtvrtá možnost. Set top box byl zakoupen na DVB-C shopu. Takový set top box se vracet nemusí. Problém zůstává pouze s kartou. Ta je v každém případě majetkem UPC a vrátit se musí. A je nejen spárovaná s konkrétním set top boxem, ale je vázána na konkrétní smlouvu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

STB se samozrejme vracet museji, jinak vam muze UPC nauctovat pokutu.

Co jsem se ruzne dival po Aukru na STB Handan, tak vetsinou se dle meho nazoru jedna o nevracene STB od UPC, Handany u nas pouzivaji i jine kabelovky nez jen UPC, ale kdyz vidim ty ceny za ktete to prodavaji a vetsinou i logo UPC na pristroji, tak je to celkem jasne.

 

Kupovat je nedoporucuju, pokud se jedna o nevraceny kus od UPC, tak DVR CV-6000 v zadnem pripade u UPC nerozchodite (ani s CA modulem).

CV-5000 sice rozchodite s modulem, ale zase za cenu, ktera nakonec bude vyzsi nez za jakou tento STB koupite na dvb-c-shop.cz.

 

V pripade ze se nejedna o kradeny kus, tak pak lze po overeni cisla pristroje u UPC ziskat i samostnanou dekodovaci kartu, bez nutnosti pouzit CA modul.

 

Kdyz uz se rozhodnete tam nejaky STB koupit, tak chtejte predem po prodejci seriove cislo STB a overte si u UPC ze je pristroj legalne porizeny.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník UPC-021

jo, ty s logem UPC asi od licy nebudou že?

Takže ty STB co jsou na aukru jsou v podstatě bezcenné. Jedině že by v jiné DVB-C síti to šlo zprovoznit, tak se divím těm pozitivním komentářům

Ta samostatná dekódovací karta mě překvapila - ony existují i karty co nejsou spárované?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...