Přejít na obsah

Kaon KCF-B3001 HD PVR


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Návštěvník UPC-021

Tak je to nový model, distribuuje se pár dní. Možná později se to "nastaví samo" a nebo to OTA začnou vysílat na takové frekvenci která je na tomto STB standardně předvolena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi ho dnes taky přinesli a zatim trochu rozpačitost. Asi je tento model od UPC přece jen trochu jiný, než zde uváděný model 3001. Na fci timeshift jsem zatím nepřišel, nebo ji prostě nemá (ani v manuálu není žádná zmíňka)

Jinak mi po připojení nějak nefunguje zapínání přes DO, nebo až po mnoha pokusech. Na panelu několik vteřin blikaji malé a velké nuly a pak zůstane svítit pouze ON a nic víc se už neděje. Naštěstí to zatím jistí ruční spuštění na čelnim panelu, ale do budoucna špatný, pokud se to neumoudří, bude nutná reklamace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi ho dnes taky přinesli a zatim trochu rozpačitost. Asi je tento model od UPC přece jen trochu jiný, než zde uváděný model 3001. Na fci timeshift jsem zatím nepřišel, nebo ji prostě nemá (ani v manuálu není žádná zmíňka)

Jinak mi po připojení nějak nefunguje zapínání přes DO, nebo až po mnoha pokusech. Na panelu několik vteřin blikaji malé a velké nuly a pak zůstane svítit pouze ON a nic víc se už neděje. Naštěstí to zatím jistí ruční spuštění na čelnim panelu, ale do budoucna špatný, pokud se to neumoudří, bude nutná reklamace.

 

Funkce time shift funguje - jedná se o tlačítko "PAUZA" (podle příručky str. 10 tlačítko č. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi ho dnes taky přinesli a zatim trochu rozpačitost. Asi je tento model od UPC přece jen trochu jiný, než zde uváděný model 3001. Na fci timeshift jsem zatím nepřišel, nebo ji prostě nemá (ani v manuálu není žádná zmíňka)

Jinak mi po připojení nějak nefunguje zapínání přes DO, nebo až po mnoha pokusech. Na panelu několik vteřin blikaji malé a velké nuly a pak zůstane svítit pouze ON a nic víc se už neděje. Naštěstí to zatím jistí ruční spuštění na čelnim panelu, ale do budoucna špatný, pokud se to neumoudří, bude nutná reklamace.

 

Funkce time shift funguje - jedná se o tlačítko "PAUZA" (podle příručky str. 10 tlačítko č.8 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, to je v pořádku, já jsem se špatně vyjádřil. Myslel jsem, že probíhá permanentní nahrávání sledovaného programu tak, že se mohu v kterýkoliv okamžik vrátit zpět až do momentu zapnutí přístroje a již odsledovaný program dle uvážení dodatečně uložit (znám z HDD Rec. Philips DVDR5570H) A tuto fci jsem nenašel, omlouvám se, asi jsem špatně pochopil termín "permanentní time shift" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hanys.k

první dojmy skvělé...přepínaní kanálů stejně rychlé jako u handanu 6000, HDD absolutně tichýa nahrávaní jednoduché...tak samo přehledné a hezky udělané MENU apod. U mě max. spokojenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sebior

Nepoužíváte někdo nějaké "univerzální" dálkové ovládání? Já osobně bych potřeboval, aby ovládalo Kaon, plazmu a domácí kino od Panasonicu a přehrávač Xtreamer. Máte nějaký tip?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hujer
Nepoužíváte někdo nějaké "univerzální" dálkové ovládání? Já osobně bych potřeboval, aby ovládalo Kaon, plazmu a domácí kino od Panasonicu a přehrávač Xtreamer. Máte nějaký tip?

Před dvěma roky jsem přešel na Logitech Harmony ovladač a dneska bych si já ani celá rodina neuměla představit být bez něj. Jedním ovladačem:

- TV

- PVR

- DVD

- Receiver (v různých režimech)

- Playstation

A to v různých kombinacích (Activities) s/bez - např. PVR+zvuk normálně z TV, PVR+zvuk přes Receiver atd.

 

Doporučuju nejlépe Harmony One, kde je ale dost vysoká cena (ale pokud nebereš jen soc.dávky tak doporučuju připlatit) :) a nebo kompromis tj.. model Harmony 555. Ten má čb displej, není nutné jej nabíjet (baterie vydrží tak cca. 5 měsíců) a je o dost levnější.

Já mám právě Harmony 555 a za chvíli ho jdu učit nové DO od Kaonu.

 

Jinak ke KAONu: konečně jsem se dočkal. Po více než roce můžu sledovat v HD a nahrávat - hurááá. Oproti PVR Handanu 6000 je to dost velký pokrok - i přes drobné nedostatky a problémky ve firmware. Přesto, alespoň zatím, s Kaonem velká spokojenost....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...