Přejít na obsah

Kaon KCF-B3001 HD PVR


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Omlouvám se za sve připomínky, vše zřejmě funguje OK, včetně onoho permanentního nahrávání sledovaného pořadu, můj kousek se však chová značně nahodile a jsem nucen již vše řešit se servisem :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vidím že zase to dělá si co chce. Dle některých reakcí tady. Kdy nám upc konečně snese nějaký kvalitní settopbox? Např technisat, Philips atd?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hujer
Tak vidím že zase to dělá si co chce. Dle některých reakcí tady. Kdy nám upc konečně snese nějaký kvalitní settopbox? Např technisat, Philips atd?

No, podle mých prozatímních, jednodenních, zkušeností, je na to ten Kaon od dost lépe než Handan6000 co jsem měl doteď. Samozřejmě že se pár zmatků a chyb ve firmwaru najde, ale to už je zřejmě úděl. Ani v o dost dražších PVR zařízeních pro DVB-S není o chyby či nedodělky nouze - koupíš si za x-tisíc PVR a doma zjistíš, že to prostě nefunguje tak jak by sis představoval a řeknou ti - "snad někdy v dalších firmware to bude...". Takže asi tak, hlavu vzhůru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hanys.k

nevím jestli je chyba ve mě nebo kde, ale nynínahrávám cosik z HBO HD (naprogramovaně přes EPG). Přišel jsem domů a že se podívámna něco jiného a ejhle...mofrá obrazovka. Na stb svítí 1 tuner a červené REC.Vše jde přehazovat mezi kanalama, ale vidím pouze modrou obrazovku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník CiraCira

Moje také jednodenní zkušenost - velmi dobré. Kvalitní obraz i zvuk, velmi příjemné ovládání ... Určitě bude pár věcí, které by bylo možno zlepšovat, např. v EPG je pole se jménem kanálu malé (aby bylo víc místa na programy) a tak se tam nevejde celý název kanálu. A protože je označení HD u kanálu až na konci, v tomto přehledu nevidím na první pohled, který z těchto kanálů je SD a který HD (např. National Geographic Channel a National Geographic Channel HD). Stačilo by, kdyby HD kanál byl jinou barvou či malá ikona HD.

Možná by bylo dobré založit nové téma, kde bychom moc nediskutovali ale jen zapisovali návrhy na úpravu FW, pokud by to někoho zajímalo :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník CiraCira

SCART je analog PAL. A ten žádné vysoké rozlišení nemá. Takže NE, jedině HDMI. A navíc to není Full HD, je to 1080i, čili každá druhá řádka je dopočtena a vkládána :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník UPC-021

Tak díky za objasnění. To jsem ani netušil že je ještě i nějaké I a P

Kdyby tam nechali YUV tak by šlo HD odebírat i analogově no.

Aha I je prokládané a P ne. U I je počet řádek poloviční, ale zase to je jen počet řádků půlsnímku, takže výsledný snímek u I a P by měl být totožný - 1080 řádek. (u P 2x540 a u I 1x1080)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...