Přejít na obsah

Kaon KCF-B3001 HD PVR


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Jinak pro permanentní timeshift je zarezervováno 10GB :wink:

A to na jednom a tomtez miste HDD (vyhrazene adresy) nebo to uklada kdekoli kde je misto ?

To netuším ale doufám že je to ošetřené stejně jako pagefile u win OS =) čili že se to naalokuje někam na určitou část ideálně začátek disku a má to rezervované.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hemelajnen
Po zprovoznění je nastaven čas asi 2,5 hodiny nazpět. Důsledky při nahrávání pořadů si umíte všichni jistě představit. Čas se dle návodu nastavuje po síti. Technici o tom vědí, pracují na tom, prý nejsem sám, pouze časový rozdíl se mění. Máte někdo podobné zkušenosti, nebo lépe nápad jak to odstranit?

 

Mel jsem stejny problem, dal jsem opet tovarni nastaveni, znovu nainstaloval a cas je ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náš settopbox chtěl tento pin při prvním zapnutí. Zadával to technik. Zkuste zavolat na upc možná vám řeknou co s tím.

Jinak se divím, že si děláte starosti o hdd. Fragmentaci nepoznáte- při fragmentaci sice může klesnout rychlost disku v extrémním případě třeba na třetinu, furt ale bude rychlost dostatečná pro zápis programu. Řešit životnost hdd je celkem nesmysl, když to je v režii upc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dkuchovsky
Náš settopbox chtěl tento pin při prvním zapnutí. Zadával to technik. Zkuste zavolat na upc možná vám řeknou co s tím.

Tak problem vyresen, byla tam nastavena ochrana pred detmi. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kremio
Jinak se divím, že si děláte starosti o hdd. Fragmentaci nepoznáte- při fragmentaci sice může klesnout rychlost disku v extrémním případě třeba na třetinu, furt ale bude rychlost dostatečná pro zápis programu. Řešit životnost hdd je celkem nesmysl, když to je v režii upc

Pokud budes mit spusteny dve naprogramovane HD nahravani plus pernament timeshift HD programu plus si budes neco prehravat v HD tak by datovy tok v nepriznive situaci mohl kolabovat, coz by se projevilo vypadky signalu. U Handanu mi vzdy, kdyz jelo nahravani 1 a v dobe nahravani se spustilo nahravani 2, tak v nahravcei 1 byl vypadek signalu (kosticky) na 1 az 2 sec. Nic moc reklo by se, ale stvalo to. V systemu neco evidentne nestihalo.

A co se tyka živostnosti HDD - UPC mi sice poskytne jiny pristroj, ale nahrane data jsou v pr..li a o to tu jde. Komu uz zkolaboval disk mi asi da za pravdu. Prisel jsem tak o par desitek HD filmu ulozenych na ext.HDD. V zaruce mi ho vymenili bez reci, ale mohl jsem ty filmy shanet znovu :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník UPC-021

kremio: Souhlas, akorát Kaon by se neměl používat na nějaké skladování filmů, ale spíše jen na nahrání za účelem pozdějšího přehrání. Není to moje, je to pronajaté tak přece si v tom nebudu budovat nějaký archív oblíbených filmů :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kremio
kremio: Souhlas, akorát Kaon by se neměl používat na nějaké skladování filmů, ale spíše jen na nahrání za účelem pozdějšího přehrání. Není to moje, je to pronajaté tak přece si v tom nebudu budovat nějaký archív oblíbených filmů :-D

rovnez souhlas :D Osobne dost jezdim, takze si programuji nahravani treba na 5 dnu dopredu (-->pozn.) a pak se na neco stihnu a neco nestihnu kouknout a na hardu se to hromadi. Treba serialy si nechavam, az mam tak 10 dilu a pak je kouknu najednou. A havarie HDD v takovem pripade nastve. No a par oblibenych filmu si taky na DVR nechavam jako "archivni" pro "prvni pomoc" kdyz potrebuju odreagovat.

POZN.: nechapu, ze u digi TV a EPG nejsou schopni vysilat v paketech info o pocatku poradu. U stareho VHS videa fungovalo VPS a dnes .... NIC - sproste pouze casove urcene nahravani.

Rovnez u Scart pripojeni se pri spusteni videa nebo DVD prepla TV na prislusny vstup. Ted je super dokonale HDMI s ochranou autorskych prav, ale vstup na TV musim prepnout rucne. Kteri volove ty standardy plodi ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz nekdo zjistil k cemu presne je tlacitko TV/STB na dalce? ... manual moc sdilny neni

 

hlavni nedostatky:

 

- nefunguje nastaveni preskoceni reklamy a instant replayu

- kdyz nahrava podle epg z vypnuteho stavu, neni zadny obraz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tlacitko TV/STB slouzi k vypnuti AV signalu, ktery jde do tv, takze nemuzis na tv prepinat AV vstup pokud se chces kouka na analog, nebo pokud mas pred STB zapojene jeste neco jinyho.

Ja to pouzivam celkem casto, protoze mam pres Kaon zapojeny jeste Handan a Kaon by musel porad vypinat , kdyz potrebuju signal z Handana, takhle jen zmacknu ono tlacitko a je to.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...