Přejít na obsah

Kaon KCF-B3001 HD PVR


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

A do čeho chceš ten HDD dát, když nebude v PVR? :roll: .

Pokud máš na mysli přehrání pořadu nahraného z nabídky UPC v tomto STB tak to fungovat bude. Pokud myslíš na přehrání filmu, který není nahraný z nabídky UPC, tak to nepůjde

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník UPC-021

Zatím nevíme v jakém formátu na ten disk to ukládá. Kéžby to byl holý MPG což je ale nepravděpodobné. To by se potom kopírovaly nahrávky do PC velice snadno :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník UPC-021

Teoreticky by to mohlo jít přes BD rekordér a HDMI výstup.

Oni ví proč tam ten složkový výstup nedali, takhle by to bylo mnohem jednodušší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Flexter

Mě nejvíc irituje to, že když nahrávám zároveň dva programy (dejme tomu Nova a HBO HD), tak můžu přepnout jen na cca 12 programů z celkové nabídky 97 programů.. :x Nevím, ale to se mi zdá opravdu podivný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník andy

trochu bych nesměle oponoval, třeba u handamu 6000, mám ho ještě doma jako zálohu, kdyby kaon nepřežil lze nahrávat 4 programy a na další koukat a má 2 tunery. Kaon je dle mě jednotunerový, bohužel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kaon je dle mě jednotunerový, bohužel.

Není, přečtěte si specifikace, u obou.Mluvíte zde o kanálech, ale je potřeba vzít v potaz, v jakém MUXu se nacházejí.

Kaon - 2 tunery, z každého lze nahrávat jeden program + na jeden se dívat (ale pouze ty, které se nacházejí v MUXu, ze kterého probíhá nahrávání). Nahrává-li se jen jeden, pak bez oemezení.

CV-6000 - také 2 tunery, možnost nahrávky až 4 programů - ale pozor - pouze ze dvou různých MUXů, ne jakýchkoli. Tzn. že na rozdíl od Kaonu zvládne z jednoho MUXu nahrávat dva pořady pomocí jednoho tuneru.

No, snad jsem to aspoň trochu srozumitelně napsal.

 

P.S.: V návodu na CV-6000 je to krásně ukázáno na straně 47. Mnou uvedený termín MUX je tam jako frekvence.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hujer
Kaon má oproti handanům zpoždění v obraze a zvuku 250 ms.

Když v jednom pokoji handan a v druhém kaon, tak na chodbě je ozvěna jak na stadióně

Je to přesně naopak. Handan byl vždy opožděn za živým vysíláním - porovnáváno s analogovým signálem. Teď mám Kaona a rozdíl mezi analogem a digi-signálem je jen nepatrný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...