Přejít na obsah

Kaon KCF-B3001 HD PVR


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Díky za odpovědi, postupně se do toho dostávám a funguje vše jak píšete :-)

Neví někdo jestli jde při přehrávání nahraného programu zapnout na displeji kaounu místo názvu programu/kanálu doba přehrávání jako třeba u DVD? Bylo by to užitečnější při sledování nahrávek než jen zobrazovat pořád "HBO HD"

P.S. To vypínání po nahrávání testnu znova dnes v noci, to mi ještě zbývá.

 

Josef01: Já zkoušel připojit externí disk a kaon ho vůbec nenačetl, je otázka zda vůbec podporuje přehrávání filmů z externí paměti. Ale to mě netrápí, stejně všechny ripy jedu z PC, ta je aspoň jistota že přehraje všechno a korektně ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejny dotaz zde jiz padl, ale vzdy zustal bez odpovedi - je mozno dale upravovat jiz nahrany porad (odmazani zacatku a konce, event. vystrizeni reklam apod.)? Pokud vite jak, prosim o odpoved, mne se na to ani po 14 dnech laborovani nepodarilo prijit. Dekuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Randy, ještě k tomu nahrávání, to myslíš např.stáhnout film z netu a pak ho přehrát v TV propojeným kabelem? Díky za odpověď...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Josef 01: Sice to není na mě, ale odpovím ;-) Tak to řeším já, všechny filmy - DVD, HD ripy, DIVx přehrávám v počítači přes KM Player. Ten se mi osvědčil nejlépe, mám v sobě kodeky a není tedy nutné nic dalšího instalovat a přehraje snad všechny formáty.

PC mám propojený s TV HDMI kabelem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Perda, nemohl by jsi mě trochu popsat co je potřeba (jaké doplňky) do PC jsou potřebné? snad nějaká TV karta nebo tak něco? a jaký by to měl být kabel, Usb-HDMI? Byl bych velmi rád kdyby jsi mě to trochu upřesnil jak na to. Díky moc předem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jay

Já v sobě kodeky nemám,ale prostou logikou je potřeba kabel HDMI-HDMI a PC musí mít HDMI výstup na grafické kartě + dost silný procesot aby bylo přehrávání plynulé :idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...