Přejít na obsah

Set top box od UPC?


Návštěvník Tygrous

Doporučené příspěvky

Návštěvník Tygrous

Vlastním doma dvě TV, jedna v obývacím pokoji a druhá v pokojíčku

 

Do bytu mám natažený kabel od UPC, v obývacím pokoji je rozdvojka, jedna vede přes set top box od UPC do TV a druhá vede do pokojíčku do TV bez set top boxu

 

A teď moje otázka, pomůže mi koupení normálního set top boxu ke zlepšení příjmu alespoň českých stanic, protože bez něj se na ČT 1 a ČT 2 nedá vůbec koukat

 

Za další set top box chce UPC 90 kč měsíčně

 

Díky všem za rady a vlastní zkušenosti :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A teď moje otázka, pomůže mi koupení normálního set top boxu ke zlepšení příjmu alespoň českých stanic, protože bez něj se na ČT 1 a ČT 2 nedá vůbec koukat

Jak to myslis, ze se bez STB neda na analog koukat, to mas tak spatny obraz - zrni, duchy a pod., nebo mas nejakou TV s HD ready, na kterych analog vetsinou vypada blbe ?

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník richard44

Promiňte mi, že vstupuji do této diskuze, ale TV s HD Ready mívá špatný analogový obraz? To jsem netušil. Full HD je na tom asi ještě hůře, nemám pravdu? Čím je to způsobeno?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník UPC-021

Nemělo by jít moc u analogu poznat jestli TV je HD ready a nebo Full HD. Záleží to na schopnosti televizoru správně interpolovat obraz. Full HD by mělo být kvalitnější než HD ready.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník richard44

Ehh?

 

Tak jak to tedy je?

 

Full HD je co se týče analogového signálu obrazově kvalitnější než HD Ready, či je tomu naopak?

 

Když se řekne Full HD, opravdu asi bude TV více přizpůsobená na digital než analog, co říkáte? HD Ready je podle slova "připravena" na digitál, tak by snad měla zvládat i analog, a možná lépe, než Full HD, což?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mih

Jsme na foru UPC tak konkrétně jsme na prodejně zkoušeli různé druhy zobrazovačů na kabelu UPC a opravdu na anolog (díky vysokému přepočítávání) je nejhorší Full HD. Na běžný SD signál z digitálu vychází nejlépe HD ready plasma. Na HD potom Full HD plasma (hlavně kvůli sportu). Ale popravdě ty rozdíly existují ale nijak dramatické nejsou. Jen mi trochu uniká ten zájem o analog, snad jen na druhé TV v ložnici? Jinak je to druh na vymření...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

analog ma male rozliseni a kdyz ho zobrazujes na obrazovce s vice body tak je to horsi cim vice bodu obrazovky (vetsi rozliseni) tim horsi obraz - zkus si pustit nejake video urcene pro mobil - pustit na cele obrazovce na monitoru pc a uvidis co je to za kvalitu - kdyz pak pustis video treba pro pocket pc ktere uz ma o neco vetsi rozliseni tak je ten obraz o chlup lepsi - takze velka ful hd obrazovka pro kvalitni zobrazovani chce signal s co nejvetsim rozlisenim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...