Přejít na obsah

Ve špičce pomalá rychlost


Návštěvník zurda

Doporučené příspěvky

Návštěvník zurda

Platím si 30 MB internet akorát už asi 4 měsíce když kolem 17:00 přijdu z práce a sednu k internetu se dostávám postupně na rychlost jen 7 MB. 30MB rychlost jede jen ráno a postupně to během dne klesá. V neděli večer se i někdy dostanu i na závratnou rychlost 5 MB.

UPC propaguje všude ty jejich rychlé internety přitom jim to nestíhají sítě v některých lokalitách.

Změřte si svoji rychlost ve večerních hodinách na stránkách upc a možná pár lidí se bude divit jakou službu si to platí .Ten kdo má internet jen na prohlížení stránek,icq,skype a pod. ptákoviny ani nepozná že si platí pomalí internet . Ale mě stahovači kvanta dat to docela vadí !!!

Bohužel klientský centrum za 3 měsíce nebylo schopno nic vyřešit jen to zdělení,že mají přetížené sítě.Proboha tak neprodávejte služby co nejste schopni zaručit. :x:x:x

 

LOKALITA ŽIŽKOV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník piposek

A to mi se právě v ostravě hrabůvce stávalo, že 30 mb přípojka jela kolikrát třebas jen 5... tak jsem snížil tarif na 10M, který jede pořád 10 :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hanys.k
A to mi se právě v ostravě hrabůvce stávalo, že 30 mb přípojka jela kolikrát třebas jen 5... tak jsem snížil tarif na 10M, který jede pořád 10 :-)

aha...no uvidíme, jak začnou nabízet 25 Mb/s, tak na to osedlám a přidám sem postřehy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně to tedy také v poslední době moc něběží. Mám mít 15 Mb/s down a 1,5 Mb/s up. Upload sice běží jak má, ale download ve špičce maximálně 9, většinou tak 5. Nejhorší ale je, že se mi načítají pomalu stránky. Už toho začínám mít dost, jestli se to nezlepší, tak jim zavolám a jsem hrozně zvědavej co mi řeknou. Lokalita Praha - Řepy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...