Přejít na obsah

Pripojení DVD k STB


Návštěvník Robisak

Doporučené příspěvky

Návštěvník Robisak

Dobrý den,mám takový problém. Připojím DVD (vyplé,standby)prostrednictvím SCART kabelu do STB UPC do konektoru VCR. V tu chvíli přestané fungovat obraz z výstupu STB do TV,pouze černá obrazovka. Pustím-li DVD tak je jeho výstup do TV ok. Pokud se ale chci dívat na kanály z TV musím odpojit bud SCART z konektoru VCR a nebo DVD vytáhnout ze sítě aby se mi nejaký obraz na TV ukázal. Zkoušel jsem to stejné DVD s jiným STB (ne UPC) tak to funguje normálně. Mužete mi poradit kde dělám chybu? Je něco špatně nastaveno v STB UPC? Moc díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podobny problem jsem resil take, pri prvnim zapojeni DVD naskocilo i kdyz byl ve stand-by, kdyz jsem ho ale zapnul a znovu vypnul, tak uz to najednou bylo OK :wink:

 

Jinak je take mozne, ze vase DVD propousti do scartu signal i kdyz je ve stand-by rezimu (videl jsem DVD ktere poustelo signal na prepinacim pinu c. 8 i ve stand-by).

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podobny problem jsem resil take, pri prvnim zapojeni DVD naskocilo i kdyz byl ve stand-by, kdyz jsem ho ale zapnul a znovu vypnul, tak uz to najednou bylo OK :wink:

 

Jinak je take mozne, ze vase DVD propousti do scartu signal i kdyz je ve stand-by rezimu (videl jsem DVD ktere poustelo signal na prepinacim pinu c. 8 i ve stand-by).

 

No to jsem si take rikal ze DVD pousti signal který blokuje STB,ale proc to nedela i u jiného STB? Tam pracuje ok. Myslel jsem ze se trebas neco nastavi v STB UPC a STB bude tento signál ignorovat kdyz je puštěný. Jaké myslíte že je nejlepší řešení? Koupit SCART rozbočovač s přepínačem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scart s prepinacem by asi pomohl, ale ja bych nejprve zkusil rozdelat ten scart konektor a zkusmo cvaknout ten pin c. 8, bud to pomuze nebo ne, kdyz ne, tak ten drat zase spojis, nic se nemuze stat,

videl jsem takto upraveny kabel kdy se tam dal tranzistor, aby tech 12V na pinu 8 chodilo jen pri zapnutem DVD.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Já to kdysi řešil trochu jinak.

STB -> VCR -> TV

 

Tehdy jsem měl TV s jediným AV vstupem a díky tomu, že VCR (Video Cassete Recorder) měl průchozí scart i při vypnutí, mohl jsem sledovat digitální STB i s vypnutým VCR.

 

Naopak při zapnutém VCR jsem buď pouštěl VHS kazety, nebo na ně mohl nahrávat z STB. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...