Přejít na obsah

problem s modemem


Návštěvník deadmeat

Doporučené příspěvky

Návštěvník deadmeat

Mam modem Motorola SB 5101E, poskytovatel UPC, lokalita Praha. Nejde se pripojit.

Problem je ten, ze i po restartu u modemu sviti Power, receive, blika send, PCactivy,

 

downstream: 130 000 000 Hz

signal noise 39,9 dB

power level: 6,4 dB

 

Upstream: Channel 8

Frequency 23,2 MHz

power level 15,2 dB

 

S tim, z epo restartu modemu mi to hodi u Upstreamu uplne jiny numera, Channel 12, Freq. 50,8 MHz, power 28,2 dB

Z rozdvojky mi vede jeden kabel do televize a druhej do netu. Zkusil jsem privodni kabel pripojit primo do modemu, ale zadna zmena. Jde nejak zjistit, jestli je chyba v modemu, nebo v kabelu? Myslim, ze kabelem, enbo kontaktem to nebude, prekontroloval jsem ho, i kdyz jsem si konektor musel nasazovat sam. Jde zjistit nejakym programem, ze modem je OK? JInak kabelova TV jede v pohode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník deadmeat

Jinak vcera jsem volal na linku UPC, pry v baraku to jede vsem, jen modem se k nim nehlasi, tak se chci zeptat, jestli jeste neco muzu proverit, nez si pozvu technika UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník deadmeat

No, zkusil jsem to napojit primo a zadna zmena. Tak mi nic jinyho uz nenapada. Mozna zkusit premerit ten kousek kabelu co vede od rozdvojky k modemu merakem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník deadmeat

tak po promereni je kabel OK. Muze bejt rozbitej modem? Kdyz to dam na tovarni nastaveni, tak by to melo jit, ne? No kazdopadne uz nevim co s tim, takze technik. I tak dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...