Přejít na obsah

Pryč od UPC


Návštěvník floutek

Doporučené příspěvky

Návštěvník diesel

ach jo ... mam UPC uz +- 4 roky a vypadky byli minimalní(kdyz uz tak to byl bud prekoplej kabel atd,nebo nejaka lokalni oprava) .. rychlost mi nepada a su s netem absolutne spokojenej ... ping 17ms ve hrach ... proste chyby hledejte mezi monitorem a zidlou ...50MB net za 800kč u o2 nedostanete... o2 jsem mel a to byla teprve katastrofa a su rad vubec za to ze to UPC mam pac hodne lidi nema ani to a musi byt u o2 za takovy smesny ceny a rychlosti!! :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
Možná bude lepší zkontrolovat koax nebo zavolat na Helpdesk než jenom nadávat...

 

+1

 

@Anonym: Ono tohle fórum je neoficiální, takže Vám nikdo bohužel odsud nepomůže.

 

Jsou 2 množnosti: A) Odejít díky výpovědi B) Pokusit se zkontaktovat UPC a pořešit to.

 

 

 

Já jsem osobně s UPC spokojený, vždy to může být lepší, ale myslím si, že UPC se postupně zlepšuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

V doprednym smeru tam ma signal na hrane, coz ma za nasledek ze SNR je jen kolem 29-30dB a tim padem velka chybovost...

Rada:

1) prepojit modem naprimo k zasuvce UPC + kontrola kabelu

2) pokud nepomuze 1) volat UPC, at opravi 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník piposek

U mě taky optika pody končí ve vedlejším vchodě (20 metrů) a už třetí rok říkají, že u mě bude dostupná příští rok. Chvíli jsem žil v tom, že to musím nějak s UPC přetrpět, ale když se člověk rozhlídne kolem sebe, s čím musí přežívat většina lidí (například O2 ADSL, někde ani to ne), tak díkybohu za UPC...

Jsou to pacholci, ale když člověk ví jak na ně, tak existuje i možnost být spokojeným zákazníkem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

tak si tady pročítám názory na UPC, já jsem byla také spokojená klientka a vážený zákazník do momentu,než se stalo to,že jsem neměla zaplacené 2 faktury díky tomu,že m nepřišly dávky a stěhování-v tom momrntě se z ochotných a spravedlivých poskytovatelů staly saně,jen tak mmj.stěhování služeb trvá min.3týdny,což je docela síla,takže si to musel na sebe napat partner jako nový zákazník,nicméně doplatilo se a vše bylo ok i přiojení pak mi začalii zvedat částky a posílat upomínky třeba i den po splatnosti která byla 5.byly výpadky netu dost časté a tak jsem si našla posktovatele PODA a jsem spokojená.ještě ne sice čeká výpověď o UPC což není jen tak mezi námi nic příjemného snad se zvládne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Před tím UPC 32/1,5 + TV základ+ Analog za 480 s retencí bez retence 620 :))))

Teď?

 

100/100+ 86 kanálů + možnost si kanály každý měsíc měnit+ HD setobox v ceně za 559 Kč )) chrochtám si blahem :) UPC už nikdy !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máš nějakou spešl akci, ne? tady nic takovýho nevidim...

to já doufám, že v centriu se co nejdřív zavede IPv6, prej příští rok, tak snad, s tim natem mě nas*ali k nepříčetnosti :roll:

a na gigabit budu čekat minimálně celej rok, páč tady v kobylisích ještě nemají dostatečný pokrytí a zatim se jim to nevyplatí, prej celá oblast pak pojede přes nějaký jedno nabušený zařízení za šílený prachy :shock:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...