Přejít na obsah

Předčasné ukončení smlouvy


Návštěvník JirkaF

Doporučené příspěvky

Návštěvník JirkaF

Zdravím, před pár dny jsme se přestěhovali. I když v novém bytě byla zásuvka pro kabelovku, chtěli jsme ji zavést na jiné místo, které by nám vyhovovalo. Přišel chlapík z firmy co pro UPC dělá domácí rozvody a tvářil se kysele a zkonstatoval, že by to u nás znamenalo, hodně vrtání do zdí a a sekání atd. atd. Tak jsme od našeho záměru raději ustoupili. Prakticky to ovšem znamená, že jsme na kabelovku přestali úplně koukat. Chtěl bych ji zrušit, ale bohužel jsem při obdržení slevy podepsal, že s nimi vydžím ještě 12 měsíců. Nevíte někdo co se s tím dá dělat, popřípadě kolik by to stálo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JirkaF

Dík za odpovědi. Nevíte kde by se o tom dalo dočíst víc ? Právě jsem strávil nějakou dobu hledáním na webu UPC. Těch 1000 jsem našel u internetu, ale u kabelovky se mi to nějak nepodařilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JirkaF

Takže fakt je takový, že tuhle smlouvu nelze vypovědět. Dokonce prý ani v případě, že se přestěhujete na místo, kde vůbec nemají natažený kabel. Prostě platit dokud to nedoběhne do konce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...