Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Zajímavý článek, z kterého jsem vyštípl tento text (je docela možné, že se to týká i těch Kaonů z pekla)

Měl přijímač TF6000CR, ale dovezený z Rakouska i s kartou ORF, parabolou Fuba a konvertorem Smart. Sestavu jsem mu rozšířil o multifokus, prodal kartu Skylink ICE (povídal, že na rakouské programy se moc nedívá, takže jedna čtečka mu nevadí) a přehrál FW v přijímači. Jen tak mezi řečí se pána ptám, jak ho má dlouho. Prý něco přes 4 roky. Když jsem se podíval dovnitř, docela jsem strnul – úplně jiný zdroj, už na první pohled. Materiál DPS z laminátu, diody úplně jiného typu a kondenzátory žádné CapXCon nebo Samxon ale SamWha té nejvyšší řady. Pro to píšu? Protože mě zaráží jedna věc – proč na českém trhu se objevuje extrémně horší varianta zdroje, než co je možné vidět jinde? Je to tlak na cenu? Kdo tak tlačí – dovozci, prodejci, zákazníci nebo kdo vlastně? Ten Topfield mě opět přesvědčil o tom, že na CZ trh se vozí odpad. V potravinách to platí již delší dobu, a jak vidět do elektroniky se to dostává pomalu také.

Celá článek je zde:

http://www.parabola.cz/clanky/4478/kval ... ra-a-dnes/

Doporučuji přečíst, je fakt zajímavý (ale nase*e)

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku
... Poradit klientovi, ať si poradí sám, považuji za nehoráznou drzost a neschopnost! UPC se o své klienty má starat a nabízet kvalitní služby, jako bývá ve světě zvykem. Chtít po klientovi, aby on přebíral na sebe roli multifunkčního zaměstnance UPC a sám si sháněl informace, sám si opravoval zařízení a sám si hledal náhrady, mi přijde už trochu moc...

 

Jacku, napiš, kde UPC k něco takového radí. UPC podle mne nikomu neradí a zrovna tohle fórum je toho příkladem.

Spoustu užitečných rad a informací tady říkáme přece my sami (ty taky). Možná někteří jsou dokonce technici servisní organizace nasmlouvaní UPC, možná zde občas radí i nějaký zaměstnanec UPC, ale nikdy nevystupuje za UPC. Naopak UPC zpravidla samo nic neřekne a pořad UPC Informuje velmi často podává neúplné či mylné informace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celý článek je zde:

http://www.parabola.cz/clanky/4478/kval ... ra-a-dnes/

Doporučuji přečíst, je fakt zajímavý (ale nase*e)

Docela zajimavy a poucny clanek,

jen me utvrzuje v nazoru, ze je lepsi si platit pronajem STB od UPC i kdyz kvalitativne to neni zadny zazrak a mit tak nekonecnou zaruku v pripade zavady,

nez kupovat vlastni sebe drazsi pristroj, protoze co mam i vlastni zkusenost, tak moc dlouho po zaruce nevydrzi.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PESFILIPES

no dobry clanek - ale treba tam nepise ze ta nokia mediamaster stal pred 14 roky 20000kc - i ja tehdy kupoval sat. prijimac ale misto draheho mediamasteru jsem koupil strong 4300 za pouhych 14000 kc - no a ten funguje jeste dnes ( i kdyz jen sd program) - jo byl to tehdy drahy spaz - ale clovek za sve penize dostal perfektni kvalitu ceske tv a primi a jako bonus stovky zahranicnich kanalu - to v dnesni dobe ani nahodou a v zadnem pripade ne stou pofiderni nicemnou bandou upc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O2TV bude brzy přidávat do nabídky několik HD kanálů. Ano, při stavu jejich sítě nesmysl, ale alespoň něco dělají...

 

Trochu veselejší téma... mrkněte do nových stanic.

A to je rozdíl mezi O2 a UPC. Je vidět, že UPC momentálně zkvalitňuje sítě obecně a internet, snížila i cenu, ale protože nepřibyl jediný kanál u DTV jsou to ignoranti, grázlové a já nevím co ještě ...

A teď upřímně. Kolik z těch cca 100 kanálů opravdu sledujete?

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku
Kolik z těch cca 100 kanálů opravdu sledujete?

To je skoro jako výzva k souboji.

To je přece jasný, že sleduji jen jeden. A jiný sleduje momentálně dcera na jiné TV. :)

Jinak se nedá odpovědět, jinak by tu doopravdy zaplál boj o sportovní, přírodopisné, filmové, zpravodajské a vůbec všechny ostatní programy.

Na to by mohla být postavená pěkná anketa, ale takhle se to nedá. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

Nebolo by od veci vytvorit samostatne vlakno o sledovanosti stanic,ktore su u abonentov najcastejsie preferovane,samozrejme DTV,nie analog,ktory ma este vela ludi,hlavne tych skor narodenych.Moje poradie je vsetky dokumentarne,prirodopisne,vsetky sportove,spravodajske,najnovsie filmy stahujem z netu cize filmove nepotrebujem.Urcite nemusim komercne ako markiza,joj,nova,prima atd,ktore profituju len z ludskeho nestastia a vysielanim stupidnych hovadin v podobe reality show,taneckov a urcite nie romantika tv a podobne blbustky,ktorych je v DTV naozaj dost.Pozeratelnych je ich maximalne 30% zo vsetkych 125,ktore ma UPC SK v ponuke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tema sledovanosti kanalu mam v planu udelat specialni anketu, u kazdeho kanalu bodove ohodnotite od 0 do 5., jak moc ho sledujete a pak z toho vyleze klasicky graf,

jeste to naprogramovat v PHP, coz zrovna neni ma silna stranka, takze to bude chvily trvat, proto kdyby se toho chtel ujmout nekdo kdo to s PHP umi, tak budu jen rad.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PESFILIPES

. Je vidět, že UPC momentálně zkvalitňuje sítě obecně a internet, snížila i cenu

tak to je dobry vtip - je zajimave ze ja platim porad śtejne a s kvalitou sluzeb i signalem je to taky jak nekde v bambusove republice - tohle muze napsat jedine nekdo z toho pofiderniho spolku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Sice je to OT a netýká se firmware, ale musím reagovat na PsaFilipsa:

To je mi tě opravdu líto.

Já jsem asi s UPC déle ve vztahu klient x poskytovatel služby, tak abych jistá zlepšení zaznamenal.

A jedná se i o kvalitu služby i o cenu.

Jedno UPC stále nejde. A to je komunikace s uživateli. Když už mi náhodou přijde email, tak mi nabízí službu, kterou už dávno mám nebo mám vyšší volbu.

A o informování o plánovaných odstávek (výpadků z důvodu údržby či posilování) si nechávám jen zdát.

Se slzou v oku si vzpomínám na emaily od ČRa (BlueTone) nebo Karnevalu, když se dopředu omlouvali, že 2 hodiny v noci nepůjde připojení na Internet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...