Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Soubor nahrajes na USB flash pamet, ci externi HDD, tu pripojis k STB a v menu vyber aktualizaci SW pres USB.

 

Kdo chce vyzkouset aktualni testovaci firmware pro STB Kaon, tak si ho muze stahnout zde:

download/K-B3000HDCO_v11.11.00.04_01.01.24-DA2F_20111021.bin

Mel by predevsim opravovat problem s vypadavani HDMI portu.

 

Pripadne nalezene chyby prosim hlaste sem do tohoto vlakna.

 

V pripade nejakych vetsi problemu (coz ale neocekavam) je mozne se vratit zpet k puvodnimu FW, ktery je ke stazeni zde:

download/K-B3000HDCO_v11.11.00.04.bin

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nech zapnuty STB, volej na UPC at ti poslou ten obnvovaci signal - tzv. refresh.

 

Zdravím Vás, tak jsem provedla, to co jste navrhl. Refresh poslali, ale nic nedělo. Tak jsem tam rozezlena v sobotu zavolala. Za drahý peníz! Operátorka všechno našla, refresh prý poslali. Chtěla jsem, aby zkotrolovala čísla setoboxů, protože už mi to bylo podezřelé. Už jednou mi něco podobného proveldli. Po 10denní nabídce plného programu neměli setobox v databázi. Ale to bylo ještě za Karnevalu, když jsem byla nový zákazník. Taky mi po 10 dnech všechno zmizlo a po dlouhých telefonátech přišli na to, že nemají číslo setoboxu u mé smlouvy v databázi, tudíž mi tam nemůže signál dorazit..

No, a problém hned vyvstal. Oni ti "dobráci" odpojili setobox, co mi zůstal doma a do databáze zadali, ten, co si odnesli. Tak tím pádem mi tam nešel žádný signál a refresh nemoh dorazit. Do pondělka se zas nic nedělo, tak jsem se dopálila a napsala jim:

 

Dobrý den, 8.11.2011 mi Váš technik provedl změnu mé smlouvy na Balíček KOMBI KOMFORT. Vrátila jsem Vám stávající modem a setobox CV5000. Zůstal mi setobox HANDAN CV6000 a dostala jsem nový PVR KOAN KCF-B4003. Po jeho odchodu mi přestal Handan CV6000 fungovat a všechny předplacené programy hlásily Není přístup. Dle telefonického rozhovoru s vaší oprerátorkou 12.11.2011, se mi potvrdila moje doměnka, že jste mi odpojili HANDAN od příjmu,neboť operátorka jeho číslo nenašla. A vsekci "Moje UPC" jsem ho též neviděla. Domnívala jsem se,se zaměnila výměna setoboxů CV5000 a Handan CV6000. A také se mi to v hovoru s operátorkou porvrdilo. Měla jsem mít PVR KOAN za 49,- modem za 49,- a Handan CV 6000 za 150,-Kč. Ale to co vidím v "Moje UPC" tomu neodpovídá: Digitální televize

- DIGITAL KOMFORT@@ ;

- VLASTNÍ ROZVODY

- DIGITAL DISCOVERY BONUS

- DIGITAL KOMFORT@@ ;

- PRONÁJEM SET-TOP BOXU@@ ;49 Kč

- PRONÁJEM HD PVR BOXU@@ ;99 Kč

- DIGITAL DISCOVERY BONUS

 

UPC Internet

- FIBER 60@@ ;

- PRONÁJEM MODEMU ED3.0@@ ;49 Kč

 

Vaše operátorka mi přislíbila, že vše bude napraveno a spojí se se mnou Váš tedcnik. Nestalo se.

Setobox Handan CV6000, který mi zůstal má v provozu jen základních 13 programů, které fungují i bez setoboxu. Prosím Vás tedy, abyste kontrolou zjistili, že č. setoboxu Handan CV6000 máte u mé smlouvy v databázi. Jeho číslo je 07H9BBF51DS09552 č.karty 01416172914

Zřejmě máte místo toho v databázi CV5000, který jsem vrátila a jehož číslo tudíž nevím.

Po prvním zavolání na Vás 11.11.2011, mi byl zaslán refresh, který ovšem neměl kam dorazit. Tak bych byla ráda, kdyby se opravdu už stala náprava. Děkuji Vám za vyřízení a doufám, že to bude brzy

 

Dnes mi přišla odpověd:

 

Vážená paní ...

 

dovolte, abychom touto formou reagovali na Váš e-mail ze dne 14.11.2011, týkající se služeb UPC.

Dovolte, abychom se Vám tímto omluvili za vzniklé nesrovnalosti s digitálním zařízením a současně Vás prosíme o trpělivost, požadavek na vložení a aktivaci správného zařízení je již v řešení na technickém oddělení, děkujeme.

 

Na co si člověk nepřijde sám a nenavede je, tak na to nepřijdou, hlavně, že zaplatit musí člověk i ten jejich chaos.

TAk jsem zvědavá, jakou trpělivostí se musím obrnit, aby mi všechno fungovalo tak, jak má. Novej PVR setobox se občas sám od sebe vypíná a pak zas naskočí. Kdyby to nedělal, když nahrávám, tak by se to dalo vydržet. Dálkový ovladač přestal reagovat hned druhý den, nové baterky to spravily. Včera opět nezabíral, nové baterky to spravily. Tak jestli bude ovladač chtít každý druhý den nové baterky, tak mě asi brzo odvezou do šaškecu(Psychiatrie)

 

Tak jsem si vylila srdíčko a doufám, že jsem Vás těmi nářky neunavila :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak to mě ten šaškec opravdu čeká, tak to mám ty baterky furt vytahovat, když jdu spat? Kristepane, proč mě jenom napadlo si nechat vyměnit setobox!!! Asi budu muset zavolat znova, aby mi ten dálkový ovladač vyměnili. Sakra, když mají vadnou serii, tak proč to rovnou nevyhodí do kentejneru. Stejně má tak nešikovný ovládání, že bych ho nejradší vyhodila z okna.

Já jsem si včera marně lámala hlavu, proč ten ovladač má tak malej dosah, a pak jsem zjistila, když jsem tam dala nové baterky, že to není pravda. Ale ten první den jsem si myslela, že je to tím, že mám baterky dlouho v zásobě, tak proto se asi tak rychle vybily. A ono to není pravda. Baterie za to nemůžou!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to tu psal, namiřte dálkový ovladač proti zaplému fotáku a na lcd fotáku uvidíte dvě svítící tečky pod kouřovým sklíčkem u do. On totiž posílá kod neustále i když nic nemačkáte. :o))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to tu psal, namiřte dálkový ovladač proti zaplému fotáku a na lcd fotáku uvidíte dvě svítící tečky pod kouřovým sklíčkem u do. On totiž posílá kod neustále i když nic nemačkáte. :o))

nooo, a co s tím, dá se to nějak vypnout? To mi moc nepomůže, že to uvidím

Budu vytahovat baterky po každém přepnutí programu? to mě asi brzo trefí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...