Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Návštěvník natasss

Dnes u nás po domě chodil technik UPC a nabízel výměnu setoboxů a ptal se jaká je spokojenost. Nebyla jsem doma a manžel žádný problém neměl, protože jeho ta technika nějak nebere, bohužel. :( Moc mě mrzí, že jsem nebyla doma. Protože se mnou by si teda užil !!! Já bych mu dala co proto. Dnes mi přišla od nich faktura, kde mi účtují dva setoboxy. Za ten nefunkční Handan, který mi odpojili a nebyli schopní to dát do pořádku i za ten nový KAON. Tak zas mám co dělat. Budeme si zas dopisovat, volat, vyřizovat.

Ten technik, co tu celý odpolene vyzvídal po sousedech má vlastně kliku. Protože jak jsem tak na UPC naštvaná, tak bych ho asi umlátila argumentama o jejich neschopnosti a nabízením nekvalitních přístrojů a počtem techniků, kteří ovládají jedinou radu: máte špatnou kabeláž. To je snad zaklínadlo.

Nový Koan se při nahrávání v polovině vypnul. A to jsem ještě nezkoušela naprogramování nahrávání.A to ho mám 3 týdny! Ještěže aspoň to dálkové ovládání už nevybíjí baterky. To jediné mělo díky výměně DO úspěch. Zlatý videorekordér. Ten makal bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mikis

Ten za to ale může stejně jako mi, byl by prostě v nevhodný čas na nesprávném místě :wink: . Za tenhle bordel můžou dobře placený manažeři a těm jsou nějaké stížnosti zákazníku pěkně u ...., hlavně že se sypou prachy! Tak je to v dnešní době želbohu všude.

Já prožil první den s novým a funkčním set-top-boxem a myslím že by to chtělo malou oslavu, vždyť takových výjimečných dnů zas nemusí být tolik :lol: !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník natasss

Je to tak, ale určitě by o tom musel mít nějaký zápis. Jinak by nemusel po tom baráku chodit a sbírat poznatky. Tak ať Vám to funguje! :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vito

Objevila se dalsi prijemna "ficurka" ve sbirce vybraneho chovani KAONu:

 

- sleduju zive vysilani - vsechno OK

- vyberu nahrany porad a pustim - nejde zvuk

- zastavim prehravani (tohle me prece nerozhodi, takovich veci umi KAON spoustu) - zive vysilani ma zvuk opet OK

- znovu spustim prehravani od posledniho mista - nejde zvuk

- znovu zastavim - zvuk ziveho vysilani je OK

- co ted? zkusim spustit prehravani jineho poradu - zvuk OK

- zastavim a zkusim prehravani puvodniho programu, tentokrat znovu od zacatku - nejde zvuk

- posledni napad - vypinam a zapinam KAON, znovu zkusim prehravani tehoz poradu - najednou zvuk funguje!

 

chapete to nekdo????? :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska nemá můj Kaon svůj den... Na všech kanálech hlásí buď Není signál nebo No AV- nahrané záznamy přehrávat jdou. Mám mu uspořádat důstojný pohřeb?

 

Hmmmmm - po odpojení / zapojení 220V už dělá jen logo po zapnutí, pak chvíli tmu a pak ukáže modrou obrazovku.

 

No a půlhodinová hladovka bez proudu problém vyřešila.

  • Premium Profi
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Premium, CA modul
  • Praha 6
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podtvrzuji podobný problém u stb ten stříbrný na scart, logo upc a nic. signal lítal menu fungovalo ale obraz nic. Po x krátem zapnutí a vypnutí zatím jede.. problém nastal v 7 ráno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes se mi stalo to samý, před pár minutami tzn. okolo 19h. NO AV. Co to kua je?! Chápu, že NO AV = No Audio/Video... ale proboha proč?

 

Dělá mi to však pouze u kanálů 1 až 7. Co se s tím muxem stalo? Přitom signál ukazují v pořádku.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...