Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Řekl bych, že UPC něco kutí, protože jen za dnešní den "Není signál" jsem viděl asi 5x během 10 minut - vždy po návratu z EPG, časovače, atd... Stačí pak přepnout na jiný program a zpět a už to jede.

  • Premium Profi
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Premium, CA modul
  • Praha 6
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník natasss

Tak mně to udělalo včera večer kolem 22.hodiny několikrát. Zapnula jsem a vypnula setobox několikrát, naskočilo to, ale za 10 minut se to stalo znova. To opravdu nechápu. Že by nějaký skřítek odpojoval kabely hd nebo scartu? A protože jsem koumák, tak jsem setobox vypnula a zasunula CA modul do slotu v televizi a ten žádnou poruchu nehlásil. Akorát staroušek v obýváku byl na chvíli bez televize, protože bez CA modulu mu neběžel ani jeden sportovní kanál. Tak jsem mu ho zas vrátila, svou televizi vypnula a šla spat. Protože jsem na to neměla nervy. A dneska jsem televizi zapnula přes setobox a po poruše ani památky. Škoda, že jsem zjistila pozdě, že na LG se dá najít DVBT-C, když vypnu "Česko" a zapnu "--" a funguje mi v ní CA modul. Ale o tom už jsem tu jednou někde jinde psala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera Kaon zase perlil.Poté,co v 1 muxu u všech kanálu vyskakovala hláška NO AV,jsem samozřejmě zkontroloval kabely,vypnul jsem STB,ale nic nepomohlo.Tak jsem dal tovární nastavení.Tudíž jsem musel o5 všechno znovu nastavit.Po nastavení poměru stran,atd jsem se dostal k ladění stanic.Nechal jsem typ ladění startovací.A začali se dít věci.Naladilo se 21%,kaon se sám vypnul a restartoval.A znovu od začátku.Po nastavení poměru stran atd jsem se o5 dostal k ladění.Stále necháno startovací.Byl pokrok.Dostal jsem se až k 37 %.A znovu restart.Naladil jsem to snad až na popáté.Ale 1 mux už fungoval.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rokolo

Tak to asi nemá cenu ani zkoušet:

 

Zdravim, chcem sa opytat ludi co pouzivaju tento box od upc aj s dig. televiziou ci maju tiez problem po aktualizacii. Problem je taky ze na par programoch Discovery HD, Ct1, myslim eurosportHD a este par tv stanic je o dost vyraznejsi zvuk, cez box sa neda ani stisit. Proste huci to jak....Na ostatnych programoch ide normalne ako predtym.

 

Treba tam nahrať predošlí firmware 11.12.00.02 a neaktualizovať-ešte donedávna bol dostupný na stránkach UPC, ale od aktualizácie ho prevdepodobne stiahli.Ten najnovší 11.12.00.04 tam pridáva zopár nepodstatných vecí, bez ktorých sa zaobídeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...