Přejít na obsah

Tv Panasonic TX-P42G15E modul conax,nebo kaon?


Návštěvník duboner

Doporučené příspěvky

Návštěvník duboner

Prosím o radu,jak mám vyřešit mé dilema.Čekal jsem celou dobu,až bude mít konečně UPC v nabídce HD PVR Kaon.Do teď jem měl základní set top box a dvd rekordér.Nedávno jsem pořídil novou tv PanasonicTX-P42G15E.A teď nevím,co mám dělat,nechat to,tak jak je a objednat modul do tv,nebo radši Kaon,popřípadě oboje?Vím,že budu muset nastavit tv na Finsko,ale nevím,co je nejlepší a nejvýhodnější.Poradí mi prosím někdo?

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hemelajnen
Prosím o radu,jak mám vyřešit mé dilema.Čekal jsem celou dobu,až bude mít konečně UPC v nabídce HD PVR Kaon.Do teď jem měl základní set top box a dvd rekordér.Nedávno jsem pořídil novou tv PanasonicTX-P42G15E.A teď nevím,co mám dělat,nechat to,tak jak je a objednat modul do tv,nebo radši Kaon,popřípadě oboje?Vím,že budu muset nastavit tv na Finsko,ale nevím,co je nejlepší a nejvýhodnější.Poradí mi prosím někdo?

Díky.

nedavno jsem koupil G20 a ted mam doma asi tyden kaon, byt tebou, rozhodne bych sel do kaonu, komfort nahravani na pevny HD je podle meho k nezaplaceni a necitelne epg pri vyberu zeme Finsko by mi dost vadilo, tot muj nazor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ti nevadi mesicni pausal za Kaona, tak do nej jdi, jak si jednou zvyknes komfort nahravani na HDD, tak na DVDR rychle zapomenes, muzes ho pak pouzit pro pripadnou archivaci filmu z Kaona.

Pokud budes mit DVR, tak uz CA modul asi moc nevyuzijes.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peatro
Prosím o radu,jak mám vyřešit mé dilema.Čekal jsem celou dobu,až bude mít konečně UPC v nabídce HD PVR Kaon.Do teď jem měl základní set top box a dvd rekordér.Nedávno jsem pořídil novou tv PanasonicTX-P42G15E.A teď nevím,co mám dělat,nechat to,tak jak je a objednat modul do tv,nebo radši Kaon,popřípadě oboje?Vím,že budu muset nastavit tv na Finsko,ale nevím,co je nejlepší a nejvýhodnější.Poradí mi prosím někdo?

Díky.

nedavno jsem koupil G20 a ted mam doma asi tyden kaon, byt tebou, rozhodne bych sel do kaonu, komfort nahravani na pevny HD je podle meho k nezaplaceni a necitelne epg pri vyberu zeme Finsko by mi dost vadilo, tot muj nazor.

 

G20 umi taky jeden kanal nahravat na HDD a jsem cetl, tak na modelovych radach 2010 panasonic ma spustit popdoru EPG DVB-C s ceskou lokalizaci toto leto, no a G20 uz si umi aktualizovat firmware sama, staci pripojit LAN

takze nevim WHAT IS THE DEAL?? 150,- MESICNE :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hemelajnen

ceska lokalizace neni, stale jenom slibujou a samozrejme, ze o tom nahravaní vím, ale s komfortem kaonu se to neda srovnat, tak ze ozelim 150kc mesicne a jsem spokojen, kazdy dle sveho vyberu :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...