Přejít na obsah

Handan CV 6000 a nefunkcni CA modul


Návštěvník ridik2

Doporučené příspěvky

Návštěvník ridik2

CA modul Conax 7. zdravim a prosim o pomoc. nefungujemi tento modul. stale mi hlasi programi zakodovany. kartu nacte ale nerozkoduje programi. tento settobox je od upc ale conax modul je od jineho poskitovatele kabeloveho pripojeni který tento settobox ma take v nabidce. predem dekuji vsem za odpoved a rady.

Upraveno uživatelem ridik2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ridik2

nejde od kartu od upc. mne normalne nacte kartu objevi se conax otevru a zobrazi se mi kdy byla karta aktivovana a dokdy. pouzivam kartu od kabeloveho operatora satt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ridik2

tento kabelovi operator ma ve sve nabidce tento settobox. bohuzel technici od operatora se ohani vetou ze udajne ke konci roku byl odcizen cely nakladak settoboxu a pry jsou vsechny zablokovany. nikde nemohu sehnat odkaz na vyrobce nebo distrybutora pro cr aby jestli je to tak mi odblokovali modul konax. nejedna se o kradeny kus. tento settobox je zakoupeny na internetu a dle nahravek na hd pouzivany rok a pul. zakoupeny nebo pronajaty od spolecnosti upc. technici z upc kterym jsem volal mne ujistili ze tento slot od nich neni blokovany proto nechapu proc jsou vsechny zablokovany kazdy settobox ma sve seriove cislo a da se tak zjistit zda byl odcizen nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S modulem to nema nic spolecneho, blokovano je to primo ve firmwaru STB.

Pro UPC je distributorem firma Lica, ktere patri i web dvb-c.shop.cz

Pokud je STB legalne zakoupeno u spol. Lica (UPC boxy nikdy neprodavala), pak po domluve s UPC, je mozne si nechat zaslat samotnou kartu, vice zde:

http://www.upczone.cz/viewtopic.php?p=39788#39788

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ridik2

tak jsem psal i firme Lica s.r.o. a bylo mi zdeleno ze provozovatele kabeloveho pripojeni uzavreli mezy sebou dohodu a zamerne nechali na uzemi cr zablokovat settoboxi . az na me dotazy zverejnil a stahl z nabitky tento settobox a napsali ze nejsou funkcni a kompaktybilni s modulem conax

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...