Přejít na obsah

EPG PVR HD Kaon


Návštěvník jay

Doporučené příspěvky

Návštěvník jay

Mám Kaona už 3.týdny (sláva),ale asi týden už je EPG špatné.Všechny HBO a Cinemaxy ukazují jen asi 2 hodiny :!: co bude následovat a přitom ještě nedávno to byl TÝDEN (168 hodin).Projel jsem teď všechny kanály a uspěly jen všechny ČT,Nova,Prima a hudební (EPG týden napřed).Jak jste na tom vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jay

Milý Stando,děkuji ti za tvou radu,funguje perfektně.Druhá věc je,že více než týden to nešlo a zkoušel jsem všechno včetně tvé rady.Buď je to náhoda,nebo jsi z UPC a máš dost velký vliv.Ale tak jako tak :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda, že žádný vliv nemám (rád bych měl - to bych přidal programů), ale od začátku fungování digitálu, už za dob Karnevalu, to takhe fungovalo. Už to tady bylo několikrát publikováno:

EPG se vysílá tak, že u "každého" programu je vysílána informace o současném a následujícím pořadu pro všechny programy a zároveň pouze pro programy ve stejném streamu (MUXU) EPG na 7 dní dopředu.

Po zapnutí STB (TV s modulem) ti tedy bude ukazovat EPG u všech programů na současný a příští pořad a u programu na který se díváš na 7 dnů. Prostě zapnu STB a koukám na ČT2 - mám u něj celé EPG, zároveň se chci v EPG menu kouknout na program u HBO a tam je pouze současný a příští program - přepnu na HBO a EPG se doplní na 7 dní.

Technicky vzato musíš přepnout 16x abys nahrál EPG ke věem programům.

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paměť má, ale musí příjmou informace. Kdyby se vysílalo EPG pro všechny programy na 7 dní tak by to zabíralo datový tok - omezení pásma pro TV ...

Asi to není tak jednoduché. Ani na satelitu tonevysílají pro všechny sve streamy (myslím Skylin, Cslink) dá se to řešit jako u UPC Direct, kde když chceš zobrazit EPG tak čekáš 1-2 minuty než se ti něco zobrazí a to opravdu nechci

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jay
Škoda, že žádný vliv nemám (rád bych měl - to bych přidal programů), ale od začátku fungování digitálu, už za dob Karnevalu, to takhe fungovalo. Už to tady bylo několikrát publikováno:

EPG se vysílá tak, že u "každého" programu je vysílána informace o současném a následujícím pořadu pro všechny programy a zároveň pouze pro programy ve stejném streamu (MUXU) EPG na 7 dní dopředu.

Po zapnutí STB (TV s modulem) ti tedy bude ukazovat EPG u všech programů na současný a příští pořad a u programu na který se díváš na 7 dnů. Prostě zapnu STB a koukám na ČT2 - mám u něj celé EPG, zároveň se chci v EPG menu kouknout na program u HBO a tam je pouze současný a příští program - přepnu na HBO a EPG se doplní na 7 dní.

Technicky vzato musíš přepnout 16x abys nahrál EPG ke věem programům.

 

Je to úplně přesně :idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...