Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - síla a kvalita signálu


Návštěvník dr_x

Doporučené příspěvky

Návštěvník vladman

Mám stejný problém s modemem,pokud jej odpojím, jede TV bez výpadku,při zapojení kostičkování se střídá s hláškou Není signál!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vladman

Samozřejmě, zásuvka-kabel-modem,měl jsem doposavaď DVR CV-6000 a problém žádný nebyl,teď mám momentálně zapojen druhý STB Handan CV-5000 a jede v pohodě,modem zapojen,takže problém má Kaon!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vladman

V mém případě to bude opravdu modemem, už nějakou dobu mám rovněž problémy s internetem,v průměru obden musím modem restartovat,protože vypadne připojení,taky když si dám do manažeru pro stahování několik souborů (konkr. po 100MB),tak se stahování ani nedokončí.Při 99% procentech spadne rychlost na 0 a musím dát stop a následně start stahování a pak se dokončí a skočí na další soubor,pak se vše opakuje!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník silebis
STB Kaon muze byt citlivejsi na ruseni.

 

Jednoznacne je citlivejsi. Napr kdyz se mi mobil prihlasuje do site/kontroluje data obraz se po celou dobu akce rozlozi. Zatim mam vyzkouseno ze i pri vzdalenosti do pul metru je kaon ovlivnovan.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...