Přejít na obsah

Digitální televize


Návštěvník cipisekcz

Doporučené příspěvky

Návštěvník cipisekcz

Jeste bych mel otazecku.Bude UPC ty balicky (Internet + Televize) nabizet i v bodoucnu?Nebo je to spis kratkodobejsi akce.

Mam totiz pomale pripojeni (UPC Internet 1M),ktere mi ted staci.No a kdyz ted vezmu balicek UPC Internet 1M + Starter + Darwin.A v budoucnu budu potrebovat vyssi rychlost internetu tak bych prisel o tu zvyhodnenou TV Starter v balicku.Takze nevim jestli vzit rovnou balicek z vyssi rychlosti internetu,nebo se nebat,protoze takovych akci jeste bude dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cipisekcz

Me prislo ze dostat balicek Tv+net neni problem i pro stavajici zakazniky.V podminkach balicku je toto.

Pokud klient v současné době využívá zvýhodněnou nabídku na jednu ze služeb, může uzavřít novou smlouvu na zvýhodněný balíček služeb UPC až po jejím vypršení nebo mu bude stávající zvýhodněná nabídka vyměněna za zvýhodněný balíček služeb UPC. Souběh více výhod (kombinace slev) není v tomto případě možný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cipisekcz

Tak jsem vcera obednal balicek UPC Internet 1M + Starter + Darwin.Dneska mi volali z klientskeho centra.V pondeli prijdou TV zapojit.Vubec nebyl problem ze nejsem novy zakaznik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník cipisekcz

Ano tak to je pravda.Pridal jsem si k netu tu kabelovou DTV.

Vcera mi rikal kamarad ze slecna z klientskeho centra na telefonu mu zdelila ze pokud ma balicek sluzeb Internet+DTV+tematicky balicek zdarma na 12mesicu .Ze po uplynuti tech 12mesicu bude mit tematicky balicek za 50% ceny te bezne.Je na tom neco pravdy??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano tak to je pravda.Pridal jsem si k netu tu kabelovou DTV.

Vcera mi rikal kamarad ze slecna z klientskeho centra na telefonu mu zdelila ze pokud ma balicek sluzeb Internet+DTV+tematicky balicek zdarma na 12mesicu .Ze po uplynuti tech 12mesicu bude mit tematicky balicek za 50% ceny te bezne.Je na tom neco pravdy??

Pokud klient už má 2 služby a pouze si je 'zabalí' tak balíček zdarma nedostane. Pokud si vezme alespoň jednu novou službu tak ano pokud si vybere nějakou konkrétní nabídku co UPC má. Po 12 měsících ten balíček zmizí a kl. si může ten balíček normálně objednat. Pokud na něj bude nějaká akce tak i v té akci. Momentálně he to 50% sleva na x měsíců.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...