Přejít na obsah

Podle čeho plánovaně nahrává z EPG


Návštěvník aby.lbc

Doporučené příspěvky

Návštěvník aby.lbc

Ahoj,

 

jsem vlastníkem KAONu a mam dotaz ohledně načasovaného nahrávání z EPG. Věděl jsem, že dneska nestihnu začatek večeního fotbalu URU-GHA a tak jsem si nastavil časovač na záznam pořadu přes EPG. V menu mám nastaveno standardní délka nahrávání 2h, nahrávání před 15min a po skončení taky 15 minut. Výsledkem bylo, že nahrávaní bylo utnuto přesně v pauze před druhou půlkou prodloužení a celkově se nahrálo 180 min. Může mi to někdo vysvětlit? Proč se to sakra nenahrálo celé?!! Kdyby se brala ta výchozí doba nahrávky 2h +15 + 15 tak to je 2,5h. Oni se ale nahrály 3 hodiny a stoplo se to přesně v pauze mezi prodloužením? Já myslel že to reaguje na nějaký signál, který je vysílán v průběhu pořadu a že by i s prodloužením neměl být problém.

 

Předem díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam žádný signály nejsou, ty byly v analogovém vysílání (tedy pokud byly vysílané, což nebyla samozřejmost).

 

Nahrálo se to přesně - podle EPG to mělo trvat 2 hodiny a 30 minut, k tomu 15 minut na začátku a 15 minut na konci a jsou to přesně 3 hodiny.

 

Ty dvě hodiny v konfiguraci znamenají jak dlouho to má nahrávat, když se zapne nahrávání ručně, pokud je nahrávání naprogramované, tak to nemá žádný vliv.

  • Premium Profi
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Premium, CA modul
  • Praha 6
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musis trochu predvidat dopredu, u fotbalu kde hrozi prodlouzeni ti 15 minut navic tezko muze stacit, je potreba to rucne zeditovat a pridat tam par desitek minut navic.

 

Zadne signaly jako VPS se v digitalu neposilaji a ani zadne STB na jejich prijem neni vybaveno, bohuzel.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...