Přejít na obsah

Připojení kabelem na notebook


Návštěvník elko

Doporučené příspěvky

Návštěvník elko

Mám problém, doma mám zavedený kabelový internet přes modem. Při připojení do desktopu (Windows XP)není potřeba nic nastavovat a běží to v pohodě. Ale když to připojím do notebooku (Win Vista), připojí mě to akorát k Místní síti, ale ne k internetu.

Je možný, že mi tam ajťáci ze školy něco ponastavovali, abych se mohl připojit na školní wifi, ale nevím co (čímž mě napadá, jestli celý to nastavení nejde hodit na nějakej default), nastavení TCP/IP4 mám nastavený všechno na automaticky.

 

Díky za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník elko
Pokud mas tarif, kde je k dispozici pouze jedna IP adresa, tak musis resetovat kabelovy modem chvilkovym odpojenim od el. napajeni, aby si nacetl MAC adresu sitove karty ve tvem notebooku,

po prepojeni zpet k PC ho musis opet resetovat.

Děkuji za pomoc, problém vyřešen

 

Vlastně za vším stál přednastavený proxy server, kvůli kterému sem se už dříve nemohl na internet dostat, přesto, že sem byl připojený. Z toho sem si tentokrát vydedukoval, že je to zase polámaný (zkoušel sem restart modemu pouze skrz windows).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...