Přejít na obsah

setobox Handan CV-5000 CiNX iL


Návštěvník imrek

Doporučené příspěvky

Návštěvník imrek

Zdravím!

 

Brno - jih, Tuřany, vlastním setobox Handan CV-5000 CiNX iL. Poslední týden až 14 dní se pravidelně v noci v čase 0:00 na asi 2 vteřiny setbox vypne a zase sám zapne. Ohlásí načítám kartu a vše běží dál. Když je ale TV a setbox vypnutý dálkovým ovladačem, tak se setbox sám zapne a do rána v podstatě jako běží, i když je TV už vypnutá (svítí zelené oko!). Dříve toto nikdy nedělalo, je to závada setoboxu???

Díky Mirek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník sako verife

Brno-jih / Komarov

mám úplně stejný problém.

Možná s tím má souvislost jedna dost nepříjemná chyba. Pokud zvolím nahrávání přes EPG, tak se občas stane že se program ukládá po minutě. Tedy 2h trvajici porad=120nahravani v delce 1min. Uz jen mazani je dost neprijemne.

 

Zrejme vse zacalo po aktualizaci SW. Pozoruji to jiz cca mesic, ale zatim jsem to nijak neresil.

Snad poradite co s tim

 

EDIT: vlastnim Handan 6000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sako verife

doted, cca rok?, to fungovalo bez problemu.

Tovarni nastaveni navolim v menu? Pokud ano tak jsem to jiz zkousel, ale nezdalo se me ze by se neco stalo.

Dokonce jsem ani nepoznal jestli se zmenila verze SW.

Da se nekde zjistit verze SW?

 

Pravidelne se me take samovolne zapina a vzdy rano je zapnuty. Myslel jsem si, ze jsem treba zapomel vecer na ovladaci vypnout, ale nezapomel. Ale kdyz uz se to stava kazdy den....

 

Samozrejme jeste kouknu na nastaveni jestli nemam navolene samovolne spusteni. Ale uz ted to vylucuji, umyslne jsem to neudelal. Jedine ze by novy SW mel tuto volbu povolenou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sako verife

je me jasny ze na reklamaci to neni. Spise ted premyslim co s tim. FW se zase tak casto novy nedela, u tak stareho pristroje by to byl zazrak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník sako verife

tak opet po par dnech mensi update.

 

Samovolne spousteni jsem odstranil pres nastaveni. Samozrejme po updatu FW se automaticky nastavilo probouzeni pristroje.

 

Nicmene mam porad ten problem s nahravanim po zaznamu. U 2h dlouheho filmu, napr, se mi zaznam uklada po 1min. Samozrejme obnoveni vyrobniho nastaveni nepomaha. Mam naplanovane pouze jedno nahravani.

Jediny co me ted napada je jedine to resit pres UPC. Budto vymenou pristroje, nebo vyzadanim si pronajmu nejakeho novejsiho typu. I kdyz je pravda ze TV mam celkem starou, zadnou HD ready, nebo HD. Tak mam obavu aby me fungoval obraz pokud bude reciever ktery zvlada HD.

 

 

Mozna jsem to napsal ne moc srozumitelne.

Poradite nekdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...