Přejít na obsah

Kladna zkusenost


Návštěvník Derek

Doporučené příspěvky

Návštěvník Derek

Tak jsem tu minulej tejden cca v utery mel nejaky vypadky - icq neudrzelo spojeni a httpcko fungoval taky chvili tak a chvili tak nebo vubec - problem jsem prisoudil Karnevalu a jejich siti, ale restart modemu nepomahal.. Vecer jsem poslal trochu nastvanej mail na Karneval, hned druhej den dopoledne se mi ozval mladej operator , ze se na to koukal a ze by vse melo byt ok. Odpoledne net vse v pohode, tak jsem si jenom rikal jestli jsem je neprudil nepravem, ze jsem si tu zase neco rozje**l sam. Ozval jsem se jim, ze vse vypada ok a ze dekuju. No nic. Konec dobrej vsechno dobry. :)

 

Co me ale prijemne prekvapilo, ze dneska, tejden po tom, se operator ozval jeste jednou, prej pro jistotu, jestli to fakt slape. Tak jsem slusne podekoval a ted si jenom rikam, jestli si zacinaj hledet zakazniku. Brzo od nich zase neco budu chtit, tak jestli to bude stejne jednoduchy nebo se vratej k starymu modelu chovani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, je mozne ze se jim v posledni dobe nakupilo par vypovedi, tak dostali strach a zacinaji si vice vazit zakazniku.. Byl by to dobrej signal.

 

Kamarad mi popisoval situaci na Brnenskych sidlistich- kde je Netbox, tam je internet pres Karneval prakticky neprodejny. Navic si nadelali do kalhot vlastni blbosti: Prilis dlouho "analyzovali situaci", a kdyz konecne s necim prisli, potencialni zakaznici uz byli rozebrani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neprodejny? To asi tezko, kdyz Karneval nedavno zvysoval konektivitu do Brna na 1Gb. Na game serverech je ucast z Brna zastoupena tak na tretiny UPC/Karneval/Netbox. Nejlegracnejsi jsou ti, kteri siri sve nepodlozene informace a vydavaji je za ty jedine spravne... Vzhledem k mym nekolikaletych, celkem pozitivnim zkusenostem a kladnym zkusenostem sousedu a znamych, te typuju na urazeneho chudinku, kteremu karnevaly technik prefik starou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm

No kdybych měl na výběr mezi Netboxem a Karnevalem (což se asi nikdy nestane) a kvalita připojení od Netboxu by stejná jako u Karnevalu (stabilně nízká pingy, výpadky jen zřídka), tak bych bral určitě Netbox, to je celkem jasné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK
Neprodejny?

Porovnej si jaky pripojeni nabizi karneval a jaky Netbox... jen magor nebo clen fanklubu karnevalu by si vybral Karneval kdyby mel v baraku i Netbox :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Antonine, s mou starou jsi vedle, cemuz se kdyz ztracis cas na hercnich serverech vubec nedivim, ale stejne diky za zajem.

 

Ano, Karneval natahal kabel do sidlist, kde uz davno mel Netbox optiku, a vubec se nedivim ze nemuzou nic prodat. A protoze je Netbox dokonce levnejsi nez bundlovany internet od UPC, neni v tom sam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Hi :-) To je ale blbost! Karneval, resp. ICZ tam ty kabely mel asi tak 10 let pred Netboxem. A na rozdil od ICZ, ktery budoval telekomunikacni sit, to Netbox taha po sloupech verejneho osvetleni. Jsou to zkratka "profici"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem si jistej kdo měl fyzicky kabely dřív, každopádně Netbox prosíťoval dvě velká brněnská sídliště mnoho let předtím, než se Karneval rozhoupal k nabízení internetu, navíc za v dané situaci zcela nesmyslné ceny.

 

Jestli netbox tahá kabely po veřejném osvětlení nevím, protože nebydlím na sídlišti. Telecom ale pevné linky tahá vzduchem naprosto běžně, a pokud mají domluvený pronájem těch sloupů, nevidím v tom problém. Sídliště je hnusný i bez drátů, takže sere pes.

 

Jestli tahá Netbox kabely načerno a tobě to vadí, podej trestní oznámení, je to docela snadné a rozhodně užitečnější než pubertální úvahy na téma kdo komu vojel starou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Geeker

KUA jdete s tim netboxem do .... Vzdyt je jenom v Brne a to jeste jenom Nekde. porad ste chytri jako...... netbox sem netbox tam. Hlavne ze tojede ne?? Nevim na kolik jsi schopny udrzet sit takoveho rozsahu funkcni ty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...