Přejít na obsah

CV-5000 bliká a nefunguje


Návštěvník Moor

Doporučené příspěvky

Návštěvník Moor

Zdravím, při výpadku proudu jsem sice STB vypojil ze zásuvky, ale když proud opět naskočil a já ho zapojil zpět, nenaběhl. Místo toho pořád bliká to zelené světlo a televize na něj nereaguje. Kupodivu o tom nic v manuálu není. Měl někdo podobný problém? Nechtěl jsem hned volat do UPC, ještě by po mě třeba chtěli zaplatit ty 2000 za to, že "jsem to zničil."

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, při výpadku proudu jsem sice STB vypojil ze zásuvky, ale když proud opět naskočil a já ho zapojil zpět, nenaběhl. Místo toho pořád bliká to zelené světlo a televize na něj nereaguje. Kupodivu o tom nic v manuálu není. Měl někdo podobný problém? Nechtěl jsem hned volat do UPC, ještě by po mě třeba chtěli zaplatit ty 2000 za to, že "jsem to zničil."

Díky

Zavolat říct že bliká a vymění ti ho :wink:

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
Návštěvník Lukas82

Mám úplně stejný problém. setobox stále bliká at už je zapnutý nebo vypnutý. Občas tam problikne obraz se zvukem. Vyřešil to někdo, nebo je nutná výměna ? Díky Lukas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lumca

Vyměnit elyty ve zdroji, otázka několika minut. A nemusíte nikde volat. Použijte elyty s low ESR na 105st. Celsia a STB vás klidně přežije.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...