Přejít na obsah

dotaz televize samsung


Návštěvník tom0

Doporučené příspěvky

Návštěvník tom0

Díky za radu, používám " automatický obraz"- jen u Nova HD a Prima HD u některých pořadů to nefunguje ani na rozšířený obraz, u jiných HD programů je to OK.

Zvyknu si - je to nezvyk,

Díky všem. tom0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zalezi na televizi a vlastnostech v nastaveni. Panasonic umi manualne roztahnout i HD 4:3, Samsung to neumi. Dalsi znacky nevlastnim :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gameguru
Děkuji za vyjasnění - tomus -,na to jsem si nemusel kupovat širokoúhlou tv,když obraz mám jen uprostřed a na vzdálenost 2,5m koukat jen na střed obrazovky.(mám úhlopříčku 82cm)

....Děkuji.tom0

Přesně jako já - koupil jsem si širokoúhlý monitor ale jak koukám na fotky z mého archivu, tak i na "full screen" zabírají jen střed obrazovky! :-)

Je mi z vás lidi na blití a blící smajlík tady není. Není podstatné jestli je to na celou plochu ale jestli jsou správné proporce zobrazení. Když je film (nebo dokument nebo já nevím na jaké pořady kdo kouká) ve formátu 4:3, tak ty svislé černé pruhy jsou tam správně úplně stejně jako když na starých CRT televizích když byl širokoúhlý film a byly černé pruhy nahoře a dole. To jste si tehdá taky nemusel kupovat tu černou část obrazovky navíc a chodit na filmy jen do kina. Ne si někdo roztahoval obraz na plnou výšku obrazovky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tom0

gameguru- odpovídáš mimo mísu, dotaz byl jen, že to v jiných programech jako Barandov HD

jede v celé ploše i při programech 4:3 ptal jsem se na zkušenosti a ne na urážky.

Je mi z vás lidi na blití a blící smajlík tady není
.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...