Přejít na obsah

Zpomalený Hotfile.com


Návštěvník Worm

Doporučené příspěvky

Návštěvník Worm

V posledních dnech mi jede velmi mizerně Hotfile.com Premium - rychlosti padají i pod 100 kB/s i při souběžném stahování několika souborů. Podle některých příspěvků na různých fórech je to problém UPC. Přesto si chci ověřit, kde je chyba. Pokud je tu někdo s placeným účtem Hotfile, můžete napsat jakých rychlostí dosahujete?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od 12.10.2010 stahovat z Hotfile.com přes UPC nejde! Rychlost s Premium účtem je méně než 20kbps. V práci a jinde (jiný poskytovatel) mi to fachá normálně bez problémů. Spíš je to ale na dotaz sem:

http://www.upczone.cz/viewforum.php?f=8

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník piposek

Jojo, problémy se zdá má dost uživatelů UPC a to nejen v CZ, ale i UK, IRL, SK a pod...

 

Na ostatních připojeních jiných ISP to jede plnou rychlostí. Ba dokonce i na samotném UPC připojení to jede plnou rychlostí, pokud použijete proxy (mimo port 80), nebo VPN. Bohužel standardní cesta bez proxy či VPN je asi shapována v rámci FUP, který UPC "tak trošku" nezvládlo.

 

Premium Hotfile u mě asi půl roku jelo plnou rychlostí, tj. okolo 3 MB/s

Od minulého týdne 1-20 kB/s (a většinou to padlo timeoutem)

Přes proxy v práci (port 3128) 1 MB/s - je to plná rychlost, protože tam je jenom symetrická 8 Mbps linka.

Přes VPN na gigabitu 2.8 MB/s

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm

Nějak se mi to nezdá. Třeba dříve nejrozšířenější Rapidshare nikdy neblokovali. Tak proč by teď UPC omezovalo Hotfile, který má určitě mnohem méně uživatelů?

Upraveno uživatelem Worm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník piposek

Zazaza: Jasně, ale když se něco pokazí, tak toho obvykle nefunguje více než jediná doména na jediném portu (sada serverů rozmístěných v různých částech světa končící doménou hotfile.com). Jednoznačně je problém v síti UPC, můžeme akorát šířit fámy o tom, jestli to je úmysl či nikoliv... :-)

 

Worm: mě to nepřekvapuje - Rapidshare vždycky mělo a má nějaké limity, hotfile má unlimit, další v pořadí bude filesonic, protože linků jsou poslední dobou plná fóra a premium je taky unlimit :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník farg

Zkuste si stáhnout oficiální zkušební soubor pro rychlost stahování z hotfile.com - jde o testovací soubor pro rychlost stahování, který je uložen na serveru hotfile a stahování není nijak a ničím ze strany Hotfile limitováno. Pokud budete mít rýchlost nižší než je váš standard, zcela jistě se jedná o snížení rychlosti zaviněné vaším poskytovatelem připojení, ze kterého se nemůže vymluvit a měl by přiznat barvu. A zde ten soubor:

http://w2.hotfile.com/data.bin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník piposek

Jasně, že se může vymluvit a taky to bez nějakých servítk dělá... zatloukat zatloukat zatloukat - motto UPC... řeknou, že to je někde po trase mimo síť UPC (myšleno českou) a je to pro ně nevyvratitelné :-)

Upraveno uživatelem piposek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...