Přejít na obsah

Kde je Discovery?


Návštěvník jan

Doporučené příspěvky

Návštěvník jan

Dobrý den

Chtěl jsem se zeptat. Na programu Discovery bylo, že bude přesunut. Teď už skutečně je přesunut, jenže nevím kam. Nikde ho na Hadcam 7000 HD nemůžu najít. Zatím, vždy, když se "hýbalo" s kanály napsal Aktualizuji a pak tam byl nový kanál. Ale teď tento nemohu najít. Přestal vysílat?

Předem děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejprve děkuji za tip.

 

U přístroje KAON jsem měl kanál Discovery např. na pozici 29 (Discovery) a název byl v závorkách, když se program zvolil, tak nehrál, v EPG (programovém průvodci) byla info o přesunutí programu. Automatické ani manuální vyhledávání nepomohlo a žádný kanál (nový program) nebyl nalezen a seznam kanálů se nazměnil. Musel jsem manuálně vymazat kanál (program) (Discovery) v závorkách a spusti manuální vyhledávání v Setupu - Instalace a ejhle program Discovery se našel na nové pozici, skoro na konci.

Popsal jsem to laicky, kdyby někdo zápasil s naladěním tohoto programu na tomto set-up-boxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná to lze i bez vyhledávání. Když máte aktivní seznam oblíbených kanálů, je v něm zapsaná pozice "(Discovery)", která již nesouhlasí s jeho aktuální pozicí a tím pádem se program nespustí.

Pokud zvolíte seznam "vše", Discovery bez závorky na nové pozici tam v seznamu kanálů bude a pak v menu ho můžete přidat do seznamu oblíbených. Aspoň u mě to takhle šlo, nic jsem nově neladil.

Btw. Opět tento týden již 2x zpřeházené pozice programů (že by to mělo nějakou souvislost? ;) ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak opravdu uživatel "jam" měl pravdu a jde to takhle daleko jednodušeji. Já použil zbytečně zdlouhavý způsob vyhledání kanálu. Takže jsou tu obě možnosti, ta druhá je jednodušší a rychlejší.

Jinak to zpřeházení programů je opravdu protivné :!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jan

Tak ať dělám co dělám. Nějak to nejsem schopný nalaďit. Na Hadcamu. Dám frekvenci a prostě nic. Kanálů je tam jen 98. A když to dám manuálně, tak napíše, že nebylo nic nalezeno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- když zadáš při manuálním ladění kmitočet 306 MHz, SR 6900 a QAM 64 co ti ukáže v úrovni a kvalitě signálu?

- nemáš přepnuto na nějaký svůj seznam oblíbechých?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...