Přejít na obsah

Prima COOL kostičky


Návštěvník hlavsar

Doporučené příspěvky

Návštěvník mkarek

nevím jestli to jako pomohlo ale jsou lidé kteří mají zůzné přístroje já osobně mám

AB IPBOX 9000HD aji ten K-B3000HDCO.

Jde o to že někdy 1.11 začal ten problém do té doby v pohodě.

 

A za další kdy bech měl stáhnou t tu aktualizaci pro K-B3000HDCO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hlavsar

Zda se, ze to jede v pohode, ale moc jsem dneska nekoukal.... Kazdopadne me pobavila odpoved z UPC - strucne receno, nikdo jinej si nestezuje, zkontrolujte si kabely :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník onak

Ahoj, chtěl bych se zeptat, zda-li máte také problém s Prima Cool a s programy, které jsou šířené společně s tímto kanálem v jednom muxu. Jedná se o to že vypadává signál. Dneska jsem si tohoto problému všiml v době, kdy vysílali The Big Bang Theory, nyní se kostičky stále objevují až vypadává obraz i zvuk a nakonec se zobrazí hláška "Není signál."

 

Navíc, tady u nás v Příbrami, jsou hrozné problémy i s analogem, kde přes obraz lítají samé pruhy, obraz skáče. Toto již pozoruji několik dnů. Nedá se na to vůbec dívat. U digitálu tento problém není, akorát u výše zmíněných kanálů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chtěl bych se zeptat, zda-li máte také problém s Prima Cool a s programy, které jsou šířené společně s tímto kanálem v jednom muxu. Jedná se o to že vypadává signál. Dneska jsem si tohoto problému všiml v době, kdy vysílali The Big Bang Theory, nyní se kostičky stále objevují až vypadává obraz i zvuk a nakonec se zobrazí hláška "Není signál."

 

Navíc, tady u nás v Příbrami, jsou hrozné problémy i s analogem, kde přes obraz lítají samé pruhy, obraz skáče. Toto již pozoruji několik dnů. Nedá se na to vůbec dívat. U digitálu tento problém není, akorát u výše zmíněných kanálů.

Objednat co nejdříve servis :wink: Termíny před Vánoci bývají hodně obsazené a přes Vánoce až do nového roku nikdo nepracuje :wink:

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • Slamb změnil název na Prima COOL kostičky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...