Přejít na obsah

Featured Replies

Odesláno

no ja chci taky prejit na T1000 bez nejakych saskaren ale nechapu proc platit tech 500kc...

ja uzaviral smlouvu na rychlost 1000 pak to sami zvedli na 2000 a ja ted jen prechazim na rychlost dle podepsane smlouvy....?!

Odesláno

No tim si myslim docela natukl zajimavy pravnicky problem :idea:

Odesláno

ja uzaviral smlouvu na rychlost 1000 pak to sami zvedli na 2000 a ja ted jen prechazim na rychlost dle podepsane smlouvy....?!

 

Rychlost tady nerozhoduje. Pokud se ti nelíbilo, že Karneval zvedl rychlost (tj. změnil parametry. služby), tak jsi měl odstoupit od smlouvy, což by mělo být možné okamžitě bez jakýchkoliv komplikací.

 

Pokud teď chceš nižší tarif, tak budeš muset zaplatit 500 Kč.

Odesláno

je to jednoduche. Smlouva neni na rychlost, ale na tarif. Ten zustal stejny a cenove se nemenil, pouze zmenil rychlost (protoze je to vyhodnejsi pro zakaznika, neni co resit. Opak by mozny ze zakona nebyl). Ohledne 500 za prechod. Ano, je to zlodejna. Ano, je na tom poznat, ze Karneval na zakazniky zas az tak nemysli (coz je ale vec dlouhodobe znama, ale protoze nema jakykoli vliv na prijem do jejich pokladny, alebrz konkurence minimalni nehodla to resit) ale.......z pohledu podnikani je to jasne a logicke. Nechteji, aby vsichni presli na ten (pro vetsinu uzivatelu dostacujici, a to Karneval podle svych pruzkumu prumerneho prenosu dat moc dobre vi) 1Mb. Osobne ale tu zmenu take provedu., protoze je 500 mene, nez zbytecne kazdej mesic 300 navic.

Odesláno

Existuje jednoducha metoda, jak se vyhnout placeni poplatku za zruseni smlouvy, ale pouze v pripade ze zvedaji ceny, nebo sluzbu zhorsuji.

 

- podas pisemne prohlaseni, ze nesouhlasis se zvysenim ceny (na coz mas pravo)

- oni nebudou souhlasit se zachovanim stare ceny, takze museji smlouvu vypovedet

 

Protoze pak pujde o vypoved z *jejich* strany, nebudes platit nic.

Odesláno

tak jsem presel na ten nizssi tarif (teda vlastne jeste ne) :-((

 

kdyz uz jsem jakz takz rozchodil, ze mi bezduvodne seberou 500 Kz jako pokutu za prechod tak mi jeste rekli ze prejit na novy tarif muzu az od dubna (dle jejich vseobecnych podminek)

skutecne tam maj napsany

" Poskytovatel je oprávněn realizovat tuto

změnu po uplynutí 30-denní lhůty, která počíná běžet 1. dnem

následujícího kalendářního měsíce."

 

ale pise se tam jen ze je _opravnen_ to udelat pozdeji, ale ne ze to _nemuze_ udelat driv...(kdyz clovek prechazi na vyssi tarif je to temer okamzite, takze v tom neni technicky problem) ale oni na zakazniky proste kaslou a nejsou ochotni jim vyjit vstric :((((

Skoda, ze v tehle oblasti neexistuje zadna konkurence :-(...

  • po měsících...
Odesláno

Jakym zpusobem jste provedly prechod na jiny internetovy tarif ? - pres infolinku, e-mail, pres formular na webu Karnevalu v sekci "Zakaznicky servis" nebo pres formular "Objednavka" kde se nejprve zadava mesto, ulice a cislo domu ???

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
Odesláno

Já jsem nechal udělat "downgrade" z Turbo 2000 na Turbo 1000 přes infolinku. Hlavně proto, že jinak (e-mail, formulář) chtějí znát číslo zákazníka a to jsem nevěděl (na smlouvě ho totiž nemám).

Volal jsem cca v půlce února a od 1.4. mám Turbo 1000.

  • po měsících...
Odesláno

Jake mate zkusenosti se zmenou tarifu a nasledne zmeny ve vyuctovani ?

Ptam se protoze jsem v polovine kvetna zazadal o zmenu internetoveho tarifu z Turbo 2000 na Turbo 1000, zmena problehla k 1. červenci, ovsem ve vyuctovani v SIPU za cervenec je porad ta stejna platba jako bych mel Turbo 2000 :x

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
Odesláno

Zkusenost stejna, downgrade internetu/programovy nabidky ke zmene doslo ovsem sipo prislo jako by k zadny zmene nedoslo... zhavit draty, resit pres infolinku a oni to pak v dalsim sipu srovnaj :wink:

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

Právě prohlíží tuto stránku 0

  • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

Vodafone Czech Republic a.s.,
nám. Junkových 2808/2, 155 00 - Praha 5,
IČO 25788001, sp. zn. B 6064 vedená u Městského soudu v Praze

Vodafone Czech Republic a.s.,
Junkových sq. 2808/2, 155 00 - Prague 5,
CRN 25788001, file number B 6064 kept at the Municipal Court in Prague

Powered by Invision Community