Přejít na obsah

UPC naděluje...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Tak po několika měsících bez šifrování UPC dnes, 6.prosince (stav ve 13 hodin), začal opět kódovat multiplexy 1 a 7. Skutečně hezký dárek k Vánocům...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree
opět kódovat multiplexy 1 a 7.

Asi jsem se ukvapil, funkčně je vše stejné, změnil se jakýsi příznak v kódu Conax, takže se programy na první pohled jeví jako kódované

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

To je přání...i konstatování...v roce 2011 se dočkáme obojího...viz. UPC Informuje...

UPC Informuje není zdroj, na který by se dalo spolehnout. Viz. např. v červnu nebo červenci slibovaná Bundesliga na Eurosportu 2 s českým komentářem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree
Podle mych informaci by meli byt snad od zitra zminovane kanaly natrvalo zakodovane, nekodovane budou jiz pouze kanaly UPC Express, Prima Cool, Z1 a mestske kanaly.

Bohužel máš pravdu, potvrdilo se. Osobně to hodnotím jako podraz ze strany UPC a znehodnocení investice do pc karet... Nechápu ekonomický přínos pro UPC, připadá mi to pouze jako zbytečná buzerace zákazníků

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel máš pravdu, potvrdilo se. Osobně to hodnotím jako podraz ze strany UPC a znehodnocení investice do pc karet... Nechápu ekonomický přínos pro UPC, připadá mi to pouze jako zbytečná buzerace zákazníků
K těm PC kartám. UPC sledování Tv na PC nepodporuje ani nikdy nepodporovalo.

Proč došlo k zakódování bohužel nevím a samotného by mě to zajímalo. Ovšem vzhledem k tomu že půjde DVB-T v kabelu bych to tak nehrotil.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je přání...i konstatování...v roce 2011 se dočkáme obojího...viz. UPC Informuje...

UPC Informuje není zdroj, na který by se dalo spolehnout. Viz. např. v červnu nebo červenci slibovaná Bundesliga na Eurosportu 2 s českým komentářem.

 

Nicméně...já jsem Malinovi psal ohledně zlepšení kvality obrazu a vida, už o tom mluví, budou o to usilovat...

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...