Přejít na obsah

navod na ziskani slevy na sluzby UPC


homberg

Doporučené příspěvky

Návštěvník ludek

Chlopi, vzdy kdyz ctu prispevky od vas (esquire , Slamb) prispevky jak do sebe strilite , tak si rikam znaji se - neznaji se , delaji si ze sebe srandu nebo to mysli vazne, maji se radi nebo nemaji , je to recese,nebo vazne ? :P:P:P

Vzdycky me cukaji koutky kdyz se do sebe navazite.... tak jen tak dal a s pravdou ven :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iguka

nedávno nějaký dealer hodil všem do schránky nabídku internetu za lepší ceny než na netu, mylsím, že to slevy byly dokonce na rok. Nabídku jsem ale vyhodil a teď by mě to zajímalo. Jsem z Brna, nemáte někdo takovou nabídku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, když se tu pořád objevuje tolik obchodních zástupců, chci se zeptat jestli je nějaká šance k digitální tv Standart, internetu Fiber power 30 + PVR boxu, přiobjednat HBO za méně než 300kč. Pamatuju doby, kdy ho Karneval nabízel za 99kč na rok? Předem dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, když se tu pořád objevuje tolik obchodních zástupců, chci se zeptat jestli je nějaká šance k digitální tv Standart, internetu Fiber power 30 + PVR boxu, přiobjednat HBO za méně než 300kč. Pamatuju doby, kdy ho Karneval nabízel za 99kč na rok? Předem dík

Tato možnost momentálně bohužel není. Teď není žádná akce na HBO.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím,že žádná veřejná nabídka není, myslel jsem jestli nejde nějak změnit smlouvu a získat výhodnější cenu. Za dob Karnevalu byli lepší cenové nabídky, bohužel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...