Přejít na obsah

chybějící kanály?


Návštěvník haens

Doporučené příspěvky

Návštěvník haens

zdravím, mám takový hloupý problém :)

 

mamka bydlí Ostrava Jih a před časem jim tam měnili nějak ty kanály, tak jsem jí to nějak přešteloval podle toho návodu a jelo to ok. ale teď najednou přišla o většinu kanálů, má tam snad jen čt1, primu a pár dalších capin, ale to ostatní životně podstatné (Nova a spol. :) ) se mi nedaří naladit ani podle toho jejich říjnového návodu :(

 

měnilo se zase něco nebo je třeba to naladit ěnkde jinde? má takovou stříbrnou krabku u televize a všechny kanály v minulosti jely přes to, tak snad by teď měly taky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím, mám takový hloupý problém :)

 

mamka bydlí Ostrava Jih a před časem jim tam měnili nějak ty kanály, tak jsem jí to nějak přešteloval podle toho návodu a jelo to ok. ale teď najednou přišla o většinu kanálů, má tam snad jen čt1, primu a pár dalších capin, ale to ostatní životně podstatné (Nova a spol. :) ) se mi nedaří naladit ani podle toho jejich říjnového návodu :(

 

měnilo se zase něco nebo je třeba to naladit ěnkde jinde? má takovou stříbrnou krabku u televize a všechny kanály v minulosti jely přes to, tak snad by teď měly taky...

Dobrý den,

Je potřeba udělat tovární nastavení. Návod pro Handan CV 5000 handan50001.jpg

1. MENU - SYSTÉMOVÉ INFORMACE - TOVÁRNÍ NASTAVENÍ

2. u položky RESET změňte NE na ANO, označte SPUSTIT a potvrďte OK

3. z nabídky jazyků, TV výstupu a časového pásma odejděte tlačítkem EXIT

4. v manuálním vyhledávání zvolte SPUSTIT VYHLEDÁVÁNÍ a potvrďte OK

5. po ukončení vyhledávání potvrďte OK a tlačítkem EXIT se vrátíte ke sledování programů.

 

Pokud to naladí jen ČT1 ale né novu je to podivné jelikož jsou tyto kanály šířeny na stejné frekvenci :wink:

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník haens

tenhle postup je i v tom letáku, ale i když to takhle udělám, tak to právě najde jen tu čt1 (pak ještě prima cool, barrandov tv, nova cinema a óčko + nějaké ty HBO), ale další kanály už ne.

 

v tom letáku jsou ještě nějaké frekvence multiplexů vysílaných v DVB-T (bůhví co to je :) ), ale jestli to má nějakou souvislost nebo jestli s ety kanály mají naladit ručně, to fakt netuším. ale před tím to prostě jelo všechno přes tu krabičku, tak nepředpokládám, že by se na tom něco měnilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak pise Marek neni mozny aby to naladilo jen CT1 a ostatni kanaly ve stejnem multiplexu ne,

pred ladenim je potreba nastavit STB do tovarniho nastaveni, aby se smazaly zminula naladene kanaly.

 

Zde je seznam multiplexu a kanalu :

http://www.upczone.cz/download/seznam_muxu.htm

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník haens

tak se omlouvám za mystifikaci, ona tam není ani ta čt1 - spíš to vypadá na nějaký kanál 1 Z 1, nebo tak nějak. ani nevím, jak jsem si to spletl... :oops:

 

nevím, co je to STB, ale krabička je CONAX CV 5000 :), televize potom nějaké lcd Sony Bravia.

 

jinak postupuju přesně podle tohoto návodu (té části o digitálním kabelovém vysílání): http://www.upc.cz/klientsky-servis/zmen ... 37377.html

 

když to resetuju a pak najedu do toho hledání kanálů, tak se tam objeví něco jako síla signálu - tam to skáče kolem 50 % a pod tím kvalita signálu - tam je to na 99 %. když skončí hledání, tak dám ok a je tam jen 12 kanálů, z toho asi 8 placených (HBO a spol.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to vypadá, že po změně na novou HS došlo k přeladění DVB-C na nové kmitočty a u vás zůstal filtr z dob Karnevalu.

Zavolej UPC, pošlou technika a dá to do pořádku.

 

U Karnevalu byl filtr na nabídku MINI do 450 MHz a UPC vysílá od 658 MHz (mimo těch 163,5 a 170,5 MHz)

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník haens

ok, díky za radu, zkusím jim zavolat a sehnat tam někoho, ať se na to přijde podívat. snad to stihnou ještě do vánoc, ať mamka nemá zkažený svátky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree
U Karnevalu byl filtr na nabídku MINI do 450 MHz a UPC vysílá od 658 MHz (mimo těch 163,5 a 170,5 MHz)

Upřesním: V síti Karnevalu DVB-C právě jen DO 450 MHz (+K21-24 pro DVB-T)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...