Přejít na obsah

UPC seznam Obchodních zástupců - Zřízení služby


Návštěvník Mathadore

Doporučené příspěvky

Návštěvník Mathadore

Ahoj,

potřeboval bych zjistit nějaký seznam obchodních zástupců UPC, konkrétně se mi jedná o Kolín.

Chtěl bych si zřizovat nějaké UPC služby ( asi UPC Net ) .

Dá se někde najít nějaký seznam ?

Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mathadore

OK, zkusim tedy pockat. Ja totiz nechci tu jejich sluzbu s uvazkem na 1 rok. Nechci se vazat, momentalne jsem mel smlouvu na 2 roky se stavajicim ISP a jiz nikdy vice nejaky delsi uvazek :) .

Snad se nekdo ozve :) .

Diky .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník esquire

Mathadore: Pokud chcete slevu na internet, je uvazek min. 12 mesicu podminkou. Bez zavazku s 3 mesicni minimalni dobou uzivani platite standardni cenu 494 Kc, 599 Kc atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mathadore
Mathadore: Pokud chcete slevu na internet, je uvazek min. 12 mesicu podminkou. Bez zavazku s 3 mesicni minimalni dobou uzivani platite standardni cenu 494 Kc, 599 Kc atd.

 

To mě ani moc nevadí :) . Stejně je tady na fóru dostatek témat, jak od UPC dostat slevu, takže tam třeba po půl roce zavolám a službu zruším, budu to argumentovat tím, že je u nás dostupná optika ( což je, ale pro mě je zbytečná, stejně neagregovanou rychlost 10/10 nevyužiji a hlavně nenabízejí IPTV ) .

Třeba se to potom povede, ale spíš mě jde o to, abych se nemusel bát toho, že najednou net půjde špatně, ale já s tím nebudu moct nic dělat, protože budu uvázán smlouvou, stejně jako je to teď u mého současného ISP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...