Přejít na obsah

Nefunkcni net Plzen/Bolevec


Návštěvník RKUFI

Doporučené příspěvky

Návštěvník RKUFI

Vcera asi v 18h mi prestal najednou znicehonic fungovat net a od ty doby ani tuk. Skusil sem vypojit router, asi 100x sem resetnul modem, prekontroloval konektory. Widle mi hlasi nedostupnej srver DNS a Playstation 3 zase DNS error. Volal jsem na technickou podporu, tam nic nevidi a zadnej vypadek u me neni. Technik je volnej bohuzel az 29.12. :cry: Netusite nekdo kde vezi chyba? Na modemu (ta prvni Motorola co daval jeste Karneval) mi sviti Power, PC activity a blika Receive. Nejsem si jistej jestli nema svitit i Online kdyz je vse ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník RKUFI
Koukni se do modemu, co ukazuje za hodnoty v polozce signal http://192.168.100.1

viz.: http://www.upczone.cz/viewtopic.php?t=4 ... e&start=22

diky za odpoved. Takze v zalozce signal je nasledujici:

 

Frequency: 132250000 Hz In Progress

Signal to Noise Ratio: 24 dB

Power Level: 0 dBmV

 

Channel ID: 0

Frequency: 0 Hz Down

Power Level: 8 dBmV

 

Hodnota v polozce Power level se meni pri refreshi stranky, a to do minusovych hodnot. V zalozce Status je u Cable Modem Status stav Offline. po rozkliknuti jsou v logu nasledujici errory:

SYNC Timing Synchronization failure - Failed to acquire FEC framing

SYNC Timing Synchronization failure - Failed to acquire QAM/QPSK symbol timing

 

Musim se priznat ze temhle vecem moc nerozumim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník RKUFI
Signal to Noise Ratio: 24 dB

nj, je to rozbitý :( minimum je víc jak 32...

co je rozbity? Ten modem? Mam ho 6 let, snad by mel vydrzet dyl ne :) Docela by me zajimalo jak by to bylo v pripade ze by mi dali novej. Jestli by mi vratily tu 1000,- zalohu co sem za nej Karnevalu tenkrat daval...

Apropo - vozi sebou technik nahradni modem? Aby neprijel, nerek ze je muj modem v cudu, ale ze zadnej nema, tak ze se zastavi za tejden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně mi internet přestal jít dneska kolem jedný, resetoval jsem modem a router a teď to zas běží...ale poslední dobou to padá snad každý týden, začíná mě to vážně štvát.Psalo to nedostupnej DNS nebo tak něco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...