Přejít na obsah

Nízká rychlost stahování v Děčíně


Návštěvník havevo

Pozorujete v Děčíně problémy s rychlostí downloadu?  

2 hlasy

  1. 1. Pozorujete v Děčíně problémy s rychlostí downloadu?

    • Ano
      1
    • Ne
      1

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Návštěvník havevo

Zdravím.

 

Nepozorujete v Děčíně poslední dobou problémy s rychlostí stahování? Mám tarif UPC Fiber Power 10, mělo by to tedy stahovat rychlostí kolem 1 MB/s, reálně to běhá ale rychlostí kolem 60 - 400 kB/s. Kolikrát se mi ani nechtějí načíst stránky. Je zajímavé, že s uploadem problém není. Tento jev se projevuje jak při připojení přes wifi, tak přes kabel do notebooku i přes kabel do stolního počítače.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se dovolal na technickou podporu.Problém je někde u České Lípy s optickým kabelem, předpoklad odstranění poruchy je dnes kolem 23hodiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník havevo

Zdravím, tak už to běhá lépe, nicméně ping je stále poměrně vysoký, kolem 25 ms.1118202027.png

 

to tomus: na této IP adrese mám router, takže se chci zeptat, jestli (a jak) lze zjistit IP modemu. Jinak bych musel odpojit router od modemu a připojit počítač přímo na modem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník havevo

aha, já si popletl adresy, jsou si velmi podobné :). Ale jde mi jen položka System, u ostatních položek to vypíše, cituji: "This feature is not enabled.

This feature has not been enabled in your cable modem.

 

Please contact your data services provider for more information about this feature and its availability on the network.

 

To exit this page, click on the "Back" button on your browser tool bar to return to the previous page or click on the "System" link above."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...