Přejít na obsah

Ladění TV kanálů DVB-C, přes kartu


Návštěvník Jork

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jork

Dobrý den.Mám problém s naladěním TV stanic přes kartu v TV.

Při automatickém ladění má nalezeno (a to i při opakovaném pokusu) né všechny TV stanice,zejména mi nenaladí programy v HD rozlišení.Po několikáté konzultaci s techniky UPC jsemzměnil (v ručním ladění ) nové nastavení Frekvence - 170,5 Modulace 64, a Přenosová rychlost 5000, i to nepomohlo.

2/ Dále,pokud se ladění podaří tak po vypnutí TV a následném zpuštění TVzjišťuji že TV stanice se sami přeladili ,jsou v jiném pořadí (než byli uloženy do oblíbených).

Pokudsleduji TV přes setobox,zde se nic nemění a je vše v naprostém pořádku.

Můžete prosím poradit kde dělám chybu? Děkuji za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jork> kdybysi pred dotazem procetl forum, tak uz bys odpoved na tvuj problem znal.

http://www.upczone.cz/viewtopic.php?t=2701

 

Co se tyka problemu s udrzeni kanalu po vypnuti, tak chyba bude asi v nastaveni tv, musis zakazat automatickou aktualizaci,

MENU / NASTAVENI SYSTEMU / AKTUALIZACE SYSTEMU / HLEDAT V POHOTOVOSTNIM STAVU dat sipkou do strany pozici

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jork

Dobrý den,tak marně hledám odpověď na mou otázku a nemohu nic nalézt,nebo se špatně koukam. Docela by mne zajímalo jak pořídím zaznam na DVDvideo recorder aniž bych musel nahrávaný kanál sledovat,Mam Kaon 3000 a navíc jsem si pořídil i kartu do TV (DVB-C).Prostě se mi nedaří , Naladim kanál na DVB-C (Kaon je vypnutý),po zadání dat na DVD rec. zapnu setbox (kaon) a sleduji jiný program,konečným výsledkem je že při přehravani DVD mam nahrany program který jsem sledoval přes setobox.

A ještě jedna otázka,zda se dá pořídit zaznam na DVD vid.recorder z HDD setboxu,při pokusu o nahrání dostávám hlášku " služba není dostupná"Děkuji za odpověď a omlouvám se za již opakovanou otázku.

Pozn. Kaon s TV je propojen HDMI kabelem

DVD+Kaon + TV je propojen scartem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jork

No ale mně se tak nedaří,někde dělám chybu,asi při postupu nahrávání

,Kaon má jeden (vstu,výstup)pro HDMI kabel, ten mi jde do TV tak že jsem použil scart kabel.(Kaon + DVD) Na DVD zvoleno "nahrávání z externího zdroje a výsledek, stejně to nahraje pořad který je na TV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jork
A nemáš náhodou ještě DVD REC propojen do TV SCARTEM?

Pokud ano, musíš ještě vybrat správný AV vstup na DVD

DVD video recorde, mám propojený s TV kabelem Scart.

Na DVD jsem nastavil AV1,nedaří se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...