Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

kašlu na nějaký změny log,chci už konečně nějaký nový stanice a pokud možno v HD.Nabídka hd stanic v češtině je už dost pestrá.vždyť už 9 měsíců nic nepřidali.Tada nepočítám Public tv a Prima love,kterou ze zákona přidat museli

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Conquest
A co my tady s tím, u UPC je ta audio stopa od pátku ... :lol:

 

že už jede 100% česky, to jsi asi nevěděl, jinak by jsi nebyl jízlivý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno
Disney Channel téměř dokončil rebranding a začal odedneška ve vysílání používat nové logo, jak jsem avizoval. :)

Ovšem že to má být změna k horšímu, to už jsi jaksi avizovat zapomněl :( Ono, ani původní logo Disney Channel nebyl žádný zázrak, ale tohle je vyložená katastrofa. Tak rušivé logo jsem dlouho neviděl a pevně doufám, že ho ani nebudu muset moc dlouho sledovat, protože ho snad hodně rychle změní.

A 16:9 se bohužel také nekoná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Disney Channel téměř dokončil rebranding a začal odedneška ve vysílání používat nové logo, jak jsem avizoval. :)

Ovšem že to má být změna k horšímu, to už jsi jaksi avizovat zapomněl :( Ono, ani původní logo Disney Channel nebyl žádný zázrak, ale tohle je vyložená katastrofa. Tak rušivé logo jsem dlouho neviděl a pevně doufám, že ho ani nebudu muset moc dlouho sledovat, protože ho snad hodně rychle změní.

A 16:9 se bohužel také nekoná.

 

To je však pouze tvůj subjektivní názor. Disney Channel používal "staré" logo od svého spuštění 19.9.2009 do včerejška 2.5.2011, což je rok a půl. To je v dneší době standardní časové období, po kterém stanice inovují nebo zcela vyměňují svoji grafiku/logo. Nechápu, v čem je nové logo rušivé, když je menší, než to předchozí, navíc také průhledné. Koncept je stejný, logo menší a modernější. Měnit se rozhodně nebude minimálně další rok a půl, možná déle. ČR je jedna z prvních zemí na světě, která ho hned po severní a jižní Americe začala používat. Dokonce je u nás dříve, než v Anglii, Španělsku, Německu a Francii. Navíc bylo celkem logické, že na toto logo Disney Channel postupně přejde, pokud jsi poslední týdny sledoval upoutávky, ve kterých se toto logo začalo používat. A co se týče 16:9 - neslíbil jsem, že bude hned s novým logem. Jen jsem řekl, že letos bude, stačí si počkat. Takže nic proti, vlastní názor samozřejmě mít můžeš, ale imho truchlíš zbytečně a jsi v menšině. Ale je mi jasné, že běžného diváka asi moc nezajímá, jak stejný kanál vypadá v jiných zemích, aby mohl objektivě porovnat, která verze je lepší (teď narážím na lidi, co nadávají na české MTV, které letos mimochodem bude měnit grafiku, logo i obsah - ale to jsi neslyšel odemně).

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Conquest
Disney Channel téměř dokončil rebranding a začal odedneška ve vysílání používat nové logo, jak jsem avizoval. :)

Ovšem že to má být změna k horšímu, to už jsi jaksi avizovat zapomněl :( Ono, ani původní logo Disney Channel nebyl žádný zázrak, ale tohle je vyložená katastrofa. Tak rušivé logo jsem dlouho neviděl a pevně doufám, že ho ani nebudu muset moc dlouho sledovat, protože ho snad hodně rychle změní.

A 16:9 se bohužel také nekoná.

 

Fakt jo, souhlasím, to je opravdu katastrofa :roll: Tohle logo bude logo roku 2011 :D

 

"ČR je jedna z prvních zemí na světě, která ho hned po severní a jižní Americe začala používat. Dokonce je u nás dříve, než v Anglii, Španělsku, Německu a Francii. Navíc bylo celkem logické, že na toto logo Disney Channel postupně přejde, pokud jsi poslední týdny sledoval upoutávky, ve kterých se toto logo začalo používat."

 

Hranatý Mickey Mouse v rohu obrazovky

 

Jak znám angličany, toto logo se ještě v nejbližší době změní. Nebudou chtít jen tak děti zhnusit tímto strašákem :):P

 

Hranatý Mickey Mouse v rohu obrazovky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno
To je však pouze tvůj subjektivní názor. Disney Channel používal "staré" logo od svého spuštění 19.9.2009 do včerejška 2.5.2011, což je rok a půl. To je v dneší době standardní časové období, po kterém stanice inovují nebo zcela vyměňují svoji grafiku/logo.

Pokud vím, tak toto logo používal Disney Channel už od roku 2002, tedy 7 let. Ano, to je skutečně nejvyšší čas na změnu, ale ta změna by měla být k lepšímu, ne k horšímu.

Nechápu, v čem je nové logo rušivé, když je menší, než to předchozí, navíc také průhledné. Koncept je stejný, logo menší a modernější. Měnit se rozhodně nebude minimálně další rok a půl, možná déle. ČR je jedna z prvních zemí na světě, která ho hned po severní a jižní Americe začala používat. Dokonce je u nás dříve, než v Anglii, Španělsku, Německu a Francii. Navíc bylo celkem logické, že na toto logo Disney Channel postupně přejde, pokud jsi poslední týdny sledoval upoutávky, ve kterých se toto logo začalo používat..

Nové logo je sice průhledné, ale má spoustu zbytečných čar, které průhledné nejsou a ruší. Navíc je zbytečně velké a na obrazovce špatně umístěné. Logo prostě patří do horní části obrazovky, ne do dolní, kde překáží titulkům.

A to, že jsme jedni z prvních, bych také moc nevychvaloval. Holt nás Disney použil jako testovací krysy, než si dovolí tento grafický zmetek uvést na některém z lukrativnějších trhů. Snad ho do té doby změní a tuto změnu aplikují i na českou verzi. Opravdu bych byl nerad, kdyby tento rušivý paskvil vydržel 7 let, jako to původní logo. Snad se neudrží ani ten rok a půl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

No to je vynikající :( bavit se tady na téma nových stanic, že nějaký program změnil logo, že lokalizovali program do češtiny. Spíš se ptám proč ve skylinku je 16 HD programů a u UPC 12? Proč od léta loňského roku nepřidali ani jeden HD program? Proč nejede spektrum HD když už normálně vysílá a mi čučíme na černou obrazovku ? Na oficiálních místech člověku nikdo neodpovídá a tady jestli to někdo z nich vůbec čte tak je jim to zřejmě šumák, že zaspali dobu :?::!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem skončil UPC asi před 1,5 rokem.Používam jenom internet od nich,a asi taky skončím právě mně došla nabídka os Softexu 30/30 400Kč.Ted platím 600Kč za 25/1,5. Teď mám Skylink 494 Kč a spokojenost.Mám od nich i kartu NEXT za 80 Kč to je druhá karta.

  • Premium
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě zatím u nich drží jen to, že mám svůj vlastní rekordér, karty do slotů a pak by mi zůstalo všechno v šuplíku. No ještě třeba budou nové programy v zápisu RRTV v pátek.

  • Premium Profi
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Standard, Vodafone TV Premium, CA modul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...