Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

http://www.parabola.cz/zpravicky/16192/skylink-se-rozsiri-o-hbo2-a-prima-family-hd/

 

A UPC zase hov*o! Už mě to se*e! Proč na to se*ou a za poslední rok absolutně nic nepřidali??!! To si jako myslí, že nějakých 100 kanálů stačí? Že trapných 13 HD kanálů stačí? Minimálně na venek to je špatné PR, když konkurence aktivně něco přidává a UPC jen přihlíží. To moc dobrý dojem nevyvolává. Fakt to nechápu a se*e mě, že si každá firma včetně UPC dělá co chce a je jim u p*dele, co si zákazník myslí. Firma má sloužit zákazníkovi a ne naopak!! To samé platí o vládě! Vláda se má lidí bát a sloužit jim, ne naopak to divadlo, jaké se tu předvádí! A chytrolíni, kteří si myslí, že mám držet hubu a přejít jinam... nepřejdu. Chci příjimat TV přes kabelovku a jen proto, že UPC v ní má monopol neznamená, že si nechám od těch šmějdů s*át na hlavu.

 

Co s tím vláknem stížností Tomusi? Kdy se to těm šaškům pošle? Nebo to mám udělat sám?

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čílí mě podstata věci - to, že se Skylink neustále pravidelně rozšiřuje a UPC nedělá absolutně nic! Nevidím ze strany UPC jakýkoliv zájem nebo snahu nabídku a funkčnost kabelové TV nějak vylepšit. Je jim to ukradené...

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně,jak píše Jack_6428.UPC loni s velkou slávou přidalo stanice Publik(ten už ani nevysílá),Leo,Stil.Sorry,ale toto nejsou stanice,které by mě jako potencionálního nového zakázníka donutilo přejít k UPC.Dále snad po roce a půl od začátku vysílání zařadili Spektrum hd,ktaré patří do skupiny Chello zone nebo jak se to jmenuje,které patří pod Liberty Global a který vlastni i UPC,tedy o rok a půl později,než Skylink.Po dlouhých 2 letech konečně vyměnili klasický Eurosport 2 za Eurosport 2 CZ,A abych jim nekřivdil,ještě přidali RMT.Takže suma sumárum, stanice,které za něco stojí,jsou 2.Na druhou stranu Skylink,když už něco přidává,tak je to v HD.Navíc celková komunikace se zákazníky taky není nejlepší.Zaplat pánbůch za totot forum,že je.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.parabola.cz/zpravicky/16192/skylink-se-rozsiri-o-hbo2-a-prima-family-hd/

 

A UPC zase hov*o! Už mě to se*e! Proč na to se*ou a za poslední rok absolutně nic nepřidali??!! To si jako myslí, že nějakých 100 kanálů stačí? Že trapných 13 HD kanálů stačí? Minimálně na venek to je špatné PR, když konkurence aktivně něco přidává a UPC jen přihlíží. To moc dobrý dojem nevyvolává. Fakt to nechápu a se*e mě, že si každá firma včetně UPC dělá co chce a je jim u p*dele, co si zákazník myslí. Firma má sloužit zákazníkovi a ne naopak!! To samé platí o vládě! Vláda se má lidí bát a sloužit jim, ne naopak to divadlo, jaké se tu předvádí! A chytrolíni, kteří si myslí, že mám držet hubu a přejít jinam... nepřejdu. Chci příjimat TV přes kabelovku a jen proto, že UPC v ní má monopol neznamená, že si nechám od těch šmějdů s*át na hlavu.

 

Co s tím vláknem stížností Tomusi? Kdy se to těm šaškům pošle? Nebo to mám udělat sám?

 

Jacku, Jacku, ty seš ale komediant :lol:

Hele, děláš taky něco jiného, než gaučink u TV?

A kolik kanálů je vlastně dost? 1000? 1000000?

A nejlépe zadarmo, jak jen českým zvykem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...