Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

@Návštěvník: Dělám spousty jiných věcí, než koukání na TV, po kterých ti nic není. Pravdou je, že ze všech činností mi TV zabírá nejméně času. Když už se ale dívám, chci z toho také něco mít. To mi STBoxy od UPC neumožňují, protože za nic nestojí a fungují, jak se jim zachce. A co se týče nabídky programů... Až bude síť plná, budu spokojený. Tzn. nějakých 350 stanic. A nebo to je snad tak, že síť už je plná již dnes a proto se žádné nové kanály za poslední rok nepřidaly? V podstatě všechno byly pouze výměny, které se PR UPC snažilo zákazníkům podstrčit jako nové programy. Hm. Proč všichni přidávají nové stanice do svých nabídek a UPC jako jediné pasivně přihlíží? Jak na kabelu, tak satelitu? V čem má UPC problém? To má tak neschopné pracovníky, že se nedokáže s žádnými provozovatelemi dohodnout? Nebo za to chce některá strana moc peněz? Skylink nejenže rozšiřuje, ale také komunikuje. Říká svým klientům, co a kdy přidají nebo nepřidají. UPC nedělá nic. A promiň, ale opravdu mi přijde 13 HD kanálů jako nesmírně trapné číslo v roce 2012. Tobě ne? Očekával bych, od tak velkého poskytovatele, při takovém počtu dostupných programů, že těch HD kanálů bude touhle dobou v nabídce 20. Viz. co psal namec... to je absolutně neseriozní jednání! UPC má na výběr z desítek či stovek HD stanic... asi žádná není pro ně dost dobrá. A k té ceně... já nic nechci zadarmo. Už jsem několikrát psal, že jsem i ochoten si za extra programy připlatit navíc. To problém není. Problém je, že UPC - stejně jako většina firem v ČR - žádné extra služby neposkytuje. To, co je v jiných zemích považováno za standard... za to se u nás platí, jako by to bylo něco "extra". Na to jsem si v téhle zemi už zvykl. Klidně budu platit, ale ať potom tomu odpovídá nabídka. Momentálně mi to příjde jako špatný vtip, protože člověk absolutně neví, na čem je. Říkej si, co chceš, ale komunikace UPC je to nejhorší, co jsem kdy od jakékoliv firmy zažil. Mít to tam na starosti, vycvičil bych si je, až by se jim z hlavy kouřilo.

 

@tomus: Díky.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásné je, že při všem tom štěkání si je stále platíš.

 

Typická odpověď. A můžeš mi říct, ke komu asi tak mám přejít? To by mě opravdu zajímalo... Znám své možnosti velmi dobře a bohužel žádná lepší alternativa neexistuje. UPC má v kabelovce monopol. Nebo se mám přestěhovat? :lol: Já platím UPC a ne naopak. Dokud to tak bude, a nebudu mít lepší možnost příjmu TV, budu nadále "štěkat" a chtít po nich maximum. Ne průměr.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Takže já taky přispěju k téhle diskusi co se týká "nových programů " Kdyby se tady uživatelé nebavili co kdy bude a nebude různé teorie co kdy by mohli přidat apod. tak tohle vlákno " nové programy" je už dávno zavřené, protože by nebylo o čem psát. Pravda je taková, že UPC od loňského února tj. už jeden rok nepřidalo do nabídky žádný program a zkrátka se zaměřili jenom na internet takže nechápu proč si říkají, že jsou i poskytovatelem kabelové televize. Ano jsou, ale jejich nabídka jejich pružnost, dynamika, reakce na konkurenci, postoj k zákazníkovi jsou absolutně nulové !!!!!! Co se týká HD programů to je kapitola sama o sobě absolutně nedostatečný počet v porovnání s konkurencí !!! Když to schrnu tak zkrátka tahle firma se zakonzervovala co se týká nabídky televizní k jaru roku 2011 a od té doby se zákazníky nekomunikují, absolutně nereagují a spí a spí jak šípková růženka. Takže pánové s UPC už by to chtělo se taky probudit jaro je tu za chvíli.... ale to je spíše zbožné přání :evil::evil::twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je to kouzlo svobody. Štěkání karavaně nevadí.

 

Ve skutečnosti žádná svoboda neexistuje. Žijeme ve vězení bez mříží. To platí pro všechno. Bohužel smutný fakt, který se snaží většina lidí ignorovat.

A kdyby byla opravdová svoboda a možnost volby, byl by i jiný a kvalitnější operátor, s podobnými/stejnými službami, než UPC. Bohužel není. UPC nemá v kabelovce, alespoň ve velkých městech, konkurenci. A to je špatně.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je to kouzlo svobody. Štěkání karavaně nevadí.

 

Ve skutečnosti žádná svoboda neexistuje. Žijeme ve vězení bez mříží. To platí pro všechno. Bohužel smutný fakt, který se snaží většina lidí ignorovat.

A kdyby byla opravdová svoboda a možnost volby, byl by i jiný a kvalitnější operátor, s podobnými/stejnými službami, než UPC. Bohužel není. UPC nemá v kabelovce, alespoň ve velkých městech, konkurenci. A to je špatně.

 

Ale volba je tu přeci vždy nemusím si brát služby UPC, když je tu satelit nebo další moloch O2. A proč není další konkurence - nejspíše to nebude levné.

 

Tak proč si nevezmete ten opěvovaný Skylink se všemi jeho HD programy, určitě ušetříte na předplatném a budete mít rozvíjícího se operátora.

 

A další "business" návrh pro vás. Založte firmu poskytující služby kabelové TV rozšiřte ji do všech měst a městeček a uvidíte jak je to jednoduché.

 

Někde jsem slyšel, že slovo a papír snesou všechno. Tak hodně zdaru v novém ponikání

 

(PS, kde je ten Supermax ?)

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...