Přejít na obsah

xxx


tomus

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

Zkoušel někdo připojit STB k počítači přes TV kartu? Mohla by to být možnost, jak získat dekódovaná data z HDD. Sice ne v digitální kvalitě, zato ale v reálném čase.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozrejme pripojit DVR k TV karte v PC nebo k DVD rekorderu neni problem.

 

Pro připojejí k DVD rekordéru - z manuálu mi vyplynulo, že pro nahrávání do svého DVDR z DVDR Handan6000 můžu jenom přes časovač. Lze nastavit "více časovačů" nebo jenom jeden? Nebo lze spustit současně nahrávání na oba DVDR ( téhož pořadu) a ještě třeba na TV sledovat něco jiného ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na DVR je pouze casovac pro zapnuti a vypnuti prostroje, takze pokud chces nahravat z DVR na DVDR, tak si pred vypnutim DVR do stand-by musis nastavit prislusny kanal ze ktereho nasledne chces nahravat.

Nahravky z pevneho disku lze spusit jedine rucne.

Na TV muzes sledovat pouze to zrovna bezi an DVR.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na DVR je pouze casovac pro zapnuti a vypnuti prostroje, takze pokud chces nahravat z DVR na DVDR, tak si pred vypnutim DVR do stand-by musis nastavit prislusny kanal ze ktereho nasledne chces nahravat.

Nahravky z pevneho disku lze spusit jedine rucne.

Na TV muzes sledovat pouze to zrovna bezi an DVR.

 

Děkuju za odpověď.

K té druhé části jsem měl na mysli spíše toto :

Pokud si zadám na DVR (UPC) nahrávání pořadu na pevný disk ( ČT1, 1.12. , 12,00 - 13,00 hod.) jako video časovač a na DVDR (vlastní) si zadám nahrávání na pevný disk (ČT1, 1.12. , 12,00 - 13,00 hod. ) ze vstupu asi EXT2 (DVR UPC) , nahraje se mi něco na můj DVDR vůbec něco ? Pokud ne, tak nahrávání na DVDR z DVR je sice možné, ale dost "kostrbaté". Prostě přemýšlím jak možu digitální kabel využívat tak jako nyní analog, bez nutnosti dvou set top boxů ( nejsou už kam dát ).

A k poslední větě : mám tomu rozumět tak, že pokud nahrávám na DVR Handan 6000 jeden TV pořad , už se nemůžu dívad na jiný ( nahrávám ČT2, chcu sa dívat na ČT4)?

Z manuálu jsem si myslel, že to jde.

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A k poslední větě : mám tomu rozumět tak, že pokud nahrávám na DVR Handan 6000 jeden TV pořad , už se nemůžu dívad na jiný ( nahrávám ČT2, chcu sa dívat na ČT4)?

Z manuálu jsem si myslel, že to jde.

Ale to samozrejme muzes koukat na jiny nez ktery se nahrava na HDD,

ale nelze to takto provest v kombinaci DVR--DVDR, protoze DVR ma sice 2 tunery, ale z obou scartu jde ven jen ten kanal ktery sledujes na obrazovce televizoru.

 

K prvnimu dotazu:

Musis si to vyzkouset, aby jsi pochopil jak to funguje,

casovac nahravani pouzit jde, ale musis mit predtim prepnuto na kanal ze ktereho pak budes chtit nahravat na DVDR, ale nejsem si ted jisty jestli z vystupu VCR jde obraz nebo ne, protoze pokud se spusti nahravani ze stand-by rezimu, tak je vypnuty obrazovy vystup, ten se aktivuje az stiskem cerveneho tlacitka pro zapnuti.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...