Přejít na obsah

nemozem pripojit viac pc


Návštěvník stonik86

Doporučené příspěvky

Návštěvník stonik86

takze mam internet od UPC, modem od UPC ARRIS a dokupeny router "zcomax wa-2204a-tx". Chcem dosiahnut, aby mi siel internet cez wifi cez viac ako 3 zariadenia. vzdy ked su pripojene tri pocitace,a chcem sa pripojit este aj, napr. cez mobil, zasa mi vyskoci to ich klasicke rozhranie, kde si pytaju meno heslo a na vyber mam jeden z troch moznosti (prepisanie mac adresy)- tzn. ze jeden pc zasa nepojde na wifi ale budem mat mobil cez wifi. proste vzdy to pripoji iba tri zariadenia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Ten modem je snad někde ze smeťáku, ne? Navíc s tím tarif UPC nijak nesouvisí, protože ten routerokřáp zjevně funguje jako bridge a ne jako router. Nejlíp ho vyhodit a vzít třeba TP-Link.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na slovensku zrejme tyhle modemy pouzivaji, ze rourer funguje jako bridge je me take jasne, ale chci to vzit postupne.

 

Mimochodem tusite nekdo jak je to na slovensku s IP adresamy, kolik jich je u jednotlivych tarifu k dospozici ? na webu upc.sk jsem to nikde nenasel.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník stonik86

ten router som kupil priamo v specicalizovanom obchode, ze sa tento typ najviac vyuziva, tak neviem. Zaujimave je, ze sa mi to uz raz podarilo, aby mi slo viacero pocitacov (viac ako 4) na wifi. potom sa nieco stalo a nejde to vobec. Mozno bude rozumnejsie kupit normalny router. UPC ponuka tri mac adresy. Viete mi poradit router, ktory mi bude bez problemov fungovat??? nie prielis drahy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
ten router som kupil priamo v specicalizovanom obchode, ze sa tento typ najviac vyuziva, tak neviem. Zaujimave je, ze sa mi to uz raz podarilo, aby mi slo viacero pocitacov (viac ako 4) na wifi. potom sa nieco stalo a nejde to vobec. Mozno bude rozumnejsie kupit normalny router. UPC ponuka tri mac adresy. Viete mi poradit router, ktory mi bude bez problemov fungovat??? nie prielis drahy....
TP Link 1043 určitě
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník stonik86

Ahojte, konecne sa mi to podarilo, dakujem vsetkym za pomoc. Nakoniec bola chyba vo firmware, asi zastaraly alebo poskodeny. Dal som iny frmware a vsetko slape ako ma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...